Přejít na obsah

HD Mediabox DVR a připojení TV


Návštěvník Romul58

Doporučené příspěvky

Návštěvník lada-vir

OK-> Ok -> přidat mezi oblíbené

takto si naházej všechny co chceš a jak chceš za sebou (dají se pak i přeskládat kdyžtak)

OK-> Ok-> Pouze oblíbené programi

pak projíždíš jen ty co sis vybral

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kirk_666

jo super...díky už jsem to vyklikal,jede to.nechci tě otravovat,ale ještě jeden dotaz.když už mám oblíbené,co třeba kliknout aby mi vyskočil jen ten seznam oblíbených?když jedu CH+- tak jdou jen oblíbené,ale jak docílit toho aby vyskočila roleta jen s těma oblíbenýma?když zmáčknu guide,zas vyleze celý seznam.díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

Musím odzkoušet, oblíbené já nepoužívám, ale po přepnutí jen oblíbené není EPG/ Gulde jen oblíbené ? divné u malého horaiznu boxu to tak je tak že možná také po aktualizaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kirk_666

právě že mám tu velkou mrchu a tam když mám jen oblíbené a zmáčknu guide tak zas vyskočí komplet seznam.ona je to taky banda šulínů,od pátku nešel net,o programech ani nemluvím,pořád posílají balíčky,ale to co je objednané nepošlou...mám to 3 dny a už bych to nejraději vyrval ze štekla a hodil z okna...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník pavel.zak

Taky jsem zadal jejich technickou podporu at zmeni FW a daji tam lepsi funkce Guide/EPC, zejmena oblibene, strankovani pres Ch+- v seznamu programu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
Návštěvník thunderfoot

MNO JÁ MÁM ANI NE TAK PROBLÉM S OBLÍBENÝMI PROGRAMY(jen je blbe ze jsou smíchana rádia s tv prg. u předešlého STB KAON to bylo lepší. . .) Chtěl jsem se jen zeptat proč mi nejde vůbec regulovat volume ani nahoru ani dolů Mám to propojené z SD OUT VÝVODU NA SCART jinak vše ale fachčí tak nevím MUSÍM TO ZESILOVÁT PŘES ZESILOVAČ AUDIO NEBO PŘES TV ovladač ale to by zase nebylo stereo Mám starou mono TV DĚKUJI ZA PŘÍPADNOU RADU MILAN

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lanka.stepan

Dobry den, obavam se, ze HD DVR mediabox, tzv. "cihla", regulaci hlasitosti nema. Na DO k "cihle" jsou tlacitka volume, kterymi ovladam zvuk, ale primo na TV. DO umi ovladat i zakladni funkce na TV, tj. hlasitost, prepinani zdroju signalu. Hlasitost na cihle vsak ovladat nelze. Mam ted pripojeno pres HDMI, ale predpokladam, ze u SCARTu to bude obdobne. Stepan

 

Odesláno z mého HUAWEI SCL-L21 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník thunderfoot

TAK TO JE BLBÝ ALE MĚ TO NEJDE ANI DO TV(MAM THOMSON) MUSÍM POUŽÍT DO OD THOMSONU TV.JO NEJDE NĚKDE SEHNAT PŘESNÝ PLÁNEK ZAPOJENÍ TOHO VÝSTUPU SD OUT U ,,cihly,, ? JÁ JSEM SI TEN PŘECHOD DĚLAL SÁM DLE PLÁNU Z NETU ALE MUSEL JSEM TO PŘEKOPAT (7PINŮ) TO SCHÉMA Z NETU NENÍ ASI PŘESNĚ NA TENTO TYP POKUD MÁ NĚKDO PLÁNEK NA SD OUT NECHŤ ZAŠLE NA EMAIL thunderfoot@gmx.us(tento systém emailu dokáže přenést 50mb najednou proto ho mám . . . )děkuji MILAN

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...