Přejít na obsah

Sport 1 HD a Sport 2 HD u UPC od 10.3.2015


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Při dnešních testech navýšily rezervy HD1 a HD2 datový tok na cca 12,3 Mb/sec, celkový BR muxu 24 (594 MHz) dosahuje dnes v poledne 50,5 Mb/s (!), bohužel stále "do zdi" nebo šifrovaně... Včera jely obě rezervy s BR 7,8 Mb/s při celkovém BR cca 43 Mb/s....

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při dnešních testech navýšily rezervy HD1 a HD2 datový tok na cca 12,3 Mb/sec, celkový BR muxu 26 (594 MHz) dosahuje dnes v poledne 50,5 Mb/s (!), bohužel stále "do zdi" nebo šifrovaně... Včera jely obě rezervy s BR 7,8 Mb/s při celkovém BR cca 43 Mb/s....

 

Už tam jsou i slovenské zvukové stopy

  • Super 800 Mb/s Profi
  • -
  • Komfort
  • VF Station + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník raymy

Zdravim, sport 1 hd a sport 2 hd je prozatim schovano pod rezerva hd 1 a 2? Sice jsem cetl neco o pozicich ale u me to nesedi. Po naladeni programu je mam razene podle abecedy. Mam CA modul a tv samsung ue32h5500. Diky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Ano, je to tak jak píšeš:

rezerva 1 HD (slo), rezerva 2 HD (slo) v multiplexu 24 na 594 MHz, 256QAM, 6900 kS/s

rezerva HD3, rezerva HD4 v multiplexu 26 na 578 MHz, také 256QAM, 6900 kS/s (z těchto zatím jede "do zdi" jen rezerva HD3, 7,8 Mb/s)

Názvy všech čtyř stanic tak, jak jsou psány poskytovatelem... A ano, také mně připadá poněkud nešťastné uvádět programové pozice na některých, zcela specifických přijímačích namísto obvyklých ladicích hodnot (frekvence, modulace, ...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, sport 1 hd a sport 2 hd je prozatim schovano pod rezerva hd 1 a 2? Sice jsem cetl neco o pozicich ale u me to nesedi. Po naladeni programu je mam razene podle abecedy. Mam CA modul a tv samsung ue32h5500. Diky za odpoved

 

Také mám Samsung ale nižší řady © a CA modul a TV stanice mám seřazeny ve čtyřech sekcích v oblíbených a tam ještě také podle oblíbenosti. Ladím vždy manuálně podle parametrů (frekvence, QAM, kS/s) a k rozhození seřazení stanic dojde minimálně. Navíc používám Samsung ChanellListPC editor, kdy mám stávající seřazení stanic uložené na flashdisku USB a v PC snadno potom stanice seřadím podle mne a zkopíruji nazpět do televizoru. Takže nějaká čísla pozic jsou mi šumafuk a ladící parametry vždy zjistí na tomto fóru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...