July 13, 200421 yr Zdravím Vás mám dotaz, nemůžu navázat telefonické spojení s druhým PC, jak přes MSN Messenger tak přes ICQ to používá NetMeeting, bud se spojení vůbec nenaváže nebo slyší jen jedna strana, když jsem měl ISDN tak to běželo normálně, a navíc přes ICQ nejdou posílat soubory, nevíte co s tím ?
July 13, 200421 yr To je tim, ze mas neverejnou IP adresu, budto si porid verejnou IP, nebo zkus program Skype, ten prej jede i s neverejnou IP. Kabel 150 Mb/s - Komfort Compal VF, VTV box, CA modul Brno
July 13, 200421 yr To je tim, ze mas neverejnou IP adresu, budto si porid verejnou IP,nebo zkus program Skype, ten prej jede i s neverejnou IP. Dík jede to a docela dobře
July 15, 200421 yr To Bago: jestli chces jenom telefonovat tak je dobrej Skype, ale pokud u toho chces parit tak je lepsi Teamspeak, protoze ten nezere tolik CPU
July 22, 200421 yr dik za inspiraci ..... Skype.......... [dobre veci jsou na internetu zdarma] >o] cestina + full LEGAL download tady: http://skype.tydyt.cz/
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.