Přejít na obsah

Konec televize zadarmo. Nova i Prima chtějí od kabelovek


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA

Lidi můžou mít názor dle libosti, ale kabelovej operátor má taky nervy jenom jedny a určitě se nenechá nějakou potroublou Novou vydírat. Já osobně bych UPC naprosto chápal, že ty shity od CET21 vyhodí v momentě, kdy by za ně museli extra platit. A s pozemní anténou bych se v tomto případě ani nenamáhal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

25. 09. 2014 - 13:45

 

Dobrý den Jiří,

reagujeme na nepodložené spekulace zveřejněné v některých médiích. Vysílání základních českých programů v nabídce UPC není nijak ohroženo.

Alena, UPC Facebook tým

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frelo

spekulace to není pravda je taková ze od ledna upc i skylink a ostatní zdraží základní balíček s českými programy nebo je nabídnou za specialní cenu změny budou ty už jsou dané

rozhodně nova ani prima od zpoplatnění neustoupili jen to prěd vánocemi nebude nikdo rěšit do konce roku to bude pro kabelovky i satelit ztrátové a atd nového roku to začne a bude to pořádný mazec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník china
25. 09. 2014 - 13:45

 

Dobrý den Jiří,

reagujeme na nepodložené spekulace zveřejněné v některých médiích. Vysílání základních českých programů v nabídce UPC není nijak ohroženo.

Alena, UPC Facebook tým

 

Jak víme, tak UPC (a všichni ostatní operátoři také) budou vždy mlžit, a tvrdit, že je vše ok (tímto netvrdím, že není). Přeci nebudou odrazovat potencionální zákazníky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také sdělení Aleny UPC Facebook tým moc nevěřím. To co UPC předvádí v poslední době např. s EPG, Novou HD, PL na SlovakSport moc k důvěře nepřispívá, i když za něco z toho UPC třeba nemůže. V každém případě, pokud by došlo třeba jen o 1 Kč zdražení DTV kvůli Nově a Primě tak je to snad důvod k okamžité výpovědi. Vzdal bych se i sportovních kanálů, než bych podporoval Novu a Primu a DTV bych řešil pozemním signálem. ČT HD bych řešil pozemním signálem z Černé Studnice - RS7. Z UPC bych měl pouze internet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Sice to s tím tak úplně nesouvisí, ale přeci jen alespoň nějaká představa, kolik tak provozovatelé placených tv stanic požadují za televizní kanál. Viz rozhovor Ivana Hronece pro server Mediaguru.

"Platit je ochotno tak 20 % diváků, kteří mají na výběr velký počet kanálů. Ceny za placený kanál se postupně snižují. Když jsem v roku 2006 spouštěl Filmbox, za HD kanál se platilo 100 korun na domácnost, postupně to spadlo na 50, 15 a nyní se HD prodává za tři až šest korun, SD kanál za jednu až dvě koruny."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už jsem se na UPC dávno vykašlal. Sice mám barák osázený čtyřma DVB-T anténama na různé vysílače (včetně zahraničních) a jednou na 3G internet od T-Mobilu, ale rozhodně lepší, než se nechat od UPC tvrdě okrádat. Od T-Mobile mám internet s limitem 30 GB za 490 Kč měsíčně. Díky přenosnému wifi modemu jej mám jej všude, kde je signál 3G i GPRS a to mi fakt bohatě postačí).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...