Přejít na obsah

Připojí mě UPC ?


Návštěvník ramajana

Doporučené příspěvky

Návštěvník ramajana

Zdravím ostatní uživatele

 

Rozhodl jsem se přejít na UPC internet. Momentálně bezdrát a těch 120+ prostě nedají :( . Jenže to neni tak jednoduché. Rozvodnou skřín jsem našel v posledním patře bytovky, takže připojení by nejspíš šlo přes stávající anténu. Problém je v tom, že půda se zateplovala - 24 cm vlny, a já teda netuším, jestli se technik odváží to nějak prorazit a potom totéž u svodu do bytu.

 

Součastný provider chce výpověd s dvou měsíční lhutou a UPC mi neřekne, jestli to půjde.

 

Co myslíte Vy?

 

Díky za odpovědi Aleš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Objednat u UPC a buď to klapne a udělají to (a pak pošleš stávajícího ISP k šípku), anebo neklapne a pak zůstaneš kde seš. Akorát příp. zaplatíš ty 2 měsíce svýmu stávajícímu providerovi, ale to se snad dá oželet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus si na stránkách UPC zjistit dostupnost služeb na tvé adrese.

Pokud ti to ukáže že ano, tak uzavři smlouvu měsíc před koncem stávající smlouvy, příjde technik, natáhne kabel z té bedny někde v baráku k tobě do bytu a zprovozní ti internet.

Do stávajícího rozvodu ti to na 99% nezapojí.

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník Broodyx

Přesně tak na http://www.upc.cz/ vpravo dole je Dostupnost služeb a pokud to projde tam, tak pak neřeš jak to technik udělá... Nebo se můžeš zeptat u sousedů jak to mají zapojené jestli do bývalého STA a nebo mají čistě UPC zásuvky a STA...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...