Přejít na obsah

Slovak Sport a natlak UPC.


Pavel m

Doporučené příspěvky

Slovak Sport nabídne české komentátory

 

Českou Synot ligu navíc na Slovak Sportu doplní český, nikoli slovenský komentář. Právě slovenští komentátoři totiž odrazují část diváků například u Premier league. „Myslím si, že Premier league, kterou vysílají v této sezóně, je u nich utopená. Není už tím, čím bývala, když jsme ji dávali na Primě a souběžně běžela na Nově Sport. Není to ono, jsou tam slovenské komentáře, slovenští hosté, už je to trošku jiné. Nemá to ty grády a popularitu,“ řekl serveru DigiZone.cz šéfredaktor Sportu 5 Radek Macháček. Pro první kanál Slovak Sportu je vstup do Regionální sítě 8 vlastně návratem do českého DVB-T. Už loni byl totiž po krátkou dobu dostupný v pražské Regionální síti 4. [u]Odtud byl ale nucen odejít na nátlak UPC.

 

[/u]Největšímu českému kabelovému operátorovi se nelíbilo, že Slovak Sport, který v tuzemsku vystupoval jako placený kanál a UPC mu platila za každou aktivní přípojku, jež umožňovala domácnosti sledovat tento program, je v Praze zároveň vysílán pozemně a dostupný zdarma. Vstupem do Regionální sítě 8 se problém ještě víc prohloubí, majitel Slovak Sportu, jímž má být telekomunikační společnost Slovak Telekom, se tak bude muset rozloučit s částí příjmů od české UPC. Ta zřejmě bude tento kanál nadále šířit jako „must carry“, povinně zařazený program, v nejnižší programové nabídce a také v DVB-T multiplexu šířeném po jejích kabelových rozvodech. Stejně je UPC už vypořádala se Sportem 5, který také vysílá v Regionální síti 8.

 

http://www.digizone.cz/clanky/regionaln ... vak-sport/

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Šéfredaktor Sportu 5 by měl v prvé řadě "držet hubu" a nevyjadřovat se ke kvalitě ostatních programů, když sám má máslo na hlavě. Na Sportu 5 už zůstalo jen DTM, jinak je ten kanál oproti loňskému roku naprostým propadákem na který se nedá dívat. Kde je Indycar a Nascar milý šéfredaktore? Místo toho vysílají pitomosti regionálního formátu o MTB, cyklistice, modelářský svět, záznam jachtingu z minulého roku, karting magazín, krav maga pro ženy atd. Na 1 hodinu živého vysílání motorsportu padne tak 24 hodin blbostí a opakovaček ze záznamu, někdy už i hodně letitých.

 

SS aspoň podepsal a dokáže na naše obrazovky přinést jednu z nejlepších soutěží světa, kdežto S5 je jako vykradený krám. Osobně mě slovenština nevadí, je to příbuzný jazyk a nemám s tím problém. Beru to jako fakt, že žádná česká stanice nebyla schopna (ochotna) PL pro čechy koupit, tak se holt díváme na fotbal se slovenským komentářem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník carlos74

SS aspoň podepsal a dokáže na naše obrazovky přinést jednu z nejlepších soutěží světa, kdežto S5 je jako vykradený krám. Osobně mě slovenština nevadí, je to příbuzný jazyk a nemám s tím problém. Beru to jako fakt, že žádná česká stanice nebyla schopna (ochotna) PL pro čechy koupit, tak se holt díváme na fotbal se slovenským komentářem.cojoiner

 

IP: 62.245.107.193

 

...má pravdu předsedo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Petr Dostál

No mě vůbec nevadí,že Slováci komentují Premier league.(viz.předešlý příspěvek)

Mě vadí ty přenosy Synot ligy.Těď poočku sleduju Slávka-Baník a jednak mě zaráží kvalita přenosu,

je to nějaký zvláštní upscale do HD a ty opakovačky,to je nějakej zašumělej internetovej stream.

A dále by mě zajímalo,kdo ty přenosy vyrábí,protože ten komentátor mě připadá občas úplně mimo

(nic proti Slovákům) a to ještě docela trapně na začátku přenosu opomenuli na ploše slávistickou legendu

Stanislava Procházku-95let.(A to nejsem žádnej slávista)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...