Přejít na obsah

Za předčasné ukončení smlouvy můžete zaplatit tisíce


Návštěvník c12345

Doporučené příspěvky

Návštěvník c12345

Bože tady nejde o webovou adresu, ale zkoukni ty reakce a zkušenosti v těch reakcích každopádně se to týká nás všech zákazníků UPC. Žádnej oslavnej článek jsem nenašel :salut:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Však to píšu, zrovna web novinky.cz je dost profláklej a tamní diskutující jsou kapitola sama pro sebe, to bych neřešil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Dokud se tě to nebude týkat :) zkušenosti pod tím článkem tristní a že by tedy všichni diskutující byli zaujatí :) to snad ne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Týkat se mě to nebude, protože když uzavírám smlouvu se závazkem, tak jsem si taky vědomej, že ten závazek musím dodržet. A jestli je někdo vychcanej, shrábne slevu a pak si myslí, že může odejít jak je mu libo, tak není důvod, aby po něm operátor nechtěl sankce. To ovšem sorta z tý diskuze nikdy nepochopí, protože jejich práce je sedět doma na dávkách a na všechno plivat. Novinky.cz fakt dál nechci rozebírat, soudnej člověk ví, co je to tam zač...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz
Týkat se mě to nebude, protože když uzavírám smlouvu se závazkem, tak jsem si taky vědomej, že ten závazek musím dodržet. A jestli je někdo vychcanej, shrábne slevu a pak si myslí, že může odejít jak je mu libo, tak není důvod, aby po něm operátor nechtěl sankce. To ovšem sorta z tý diskuze nikdy nepochopí, protože jejich práce je sedět doma na dávkách a na všechno plivat. Novinky.cz fakt dál nechci rozebírat, soudnej člověk ví, co je to tam zač...

 

Je to marný. Oni nikdy nepochopí, že když se na něčem domluvím na určitou dobu, tak to po celou dobu budu i dodržovat. Oni fér jednání neznají a pak se diví, že se k nim i druzí chovají nefér (ale jen podle nich, protože ve skutečnosti jednají podle domluvených podmínek).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz

Ano, četl jsem ten článek. Smrdí tam chování některých klientů, kteří chtějí poskytovanou slevu, ale nechtějí dodržovat podmínky této slevy.

 

A dále tam smrdí i tento odstavec :

Rozdíl v závěrečném vyúčtování je obrovský

Například pokud má zákazník tarif s měsíčním poplatkem 859 Kč, u UPC za předčasné ukončení smlouvy po 11 měsících zaplatí všechny zaúčtované slevy – 4900 Kč. Pokud by vracel jen pětinu, jak o tom hovoří zákon o smlouvách na dobu určitou, zaplatil by 172 Kč.

 

A co tam smrdí Vám ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...