Přejít na obsah

Předčasné vypovězení smlouvy


Návštěvník klarcos

Doporučené příspěvky

Návštěvník david3434

A to by jste opravdu tvrdil,i kdyby UPC na všech 110 pozicích začala vysílat Musicbox s tím že si může sama dělat co chce.

Já si například platím balíček superfilm a taky by se mi nelíbilo kdyby UPC vyřadila HBO a zařadila tam Universal a nova cinema a všechno by bylo v pořadku protože si může s programama hejbat jak chce.A já bych dál platil 300kč měsíčně protože UPC an to má právo.

A právě pro někoho je tento jeden program důležitější než všech 100 ostatních,a právě kvůli tomuto jednomu programu šli k UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

achjo... Oni si samozřejmě nemohou dělat co chcou, musí to být odůvodněný - například zrušení samotného tv kanálu. Brečíte nad špatným hrobem. Bežte si pobrečet vedle k nově ;) a vypovědět kvůli tomu můžete, ale bezdůvodně, neboť se jedná o základní programovou nabídku a ne o rozšířenou. To stejný by vám řeklo i čtu a když ne, tak věřte, že to k ničemu nepovede. UPC v tomto je sice za toho špatného, ale ten špatný je ve skutečnosti někdo jiný ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Já právě píšu názor ČTÚ dle odpovědi ČTÚ,kterou mi zaslala na email na moje podání.A Nova sport není v základní nabídce ale v nabídce Sport.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...