Přejít na obsah

Cisco EPC3925


Návštěvník matyasvane

Doporučené příspěvky

Návštěvník matyasvane

Ahoj přátelé,

chtěl bych se zeptat, chci mít přehled nad wifi provozem a tak jsem si procházel nastavení WiFi modemu, všiml jsem si položky "User setup" a chtěl bych se zeptat jak to vůbec funguje, už jsem se snažil nějak to nastavit ale zatím nic, chtěl bych aby to fungovalo na principu, že každý bude mít svůj účet, vytvořený mnou i já jej budu mít, řekneme že budu mít neomezený přístup v čase a pak bude například učet "petr" a ten bude mít, že od 23:00 se již na internet nepřipojí, jakmile by stahoval tak jej to zkrátka ustříhne, nedivte se prosím tomuto zacházení ale je to jen pokus. Lze to takto nastavit či nikoliv? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník matyasvane

a ještě se chci zeptat k tomuto modemu, zda-li nějak lze zjistit kdo vše je připojen k modemu přes wifi. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
Návštěvník computerboy

Od UPC jsem dostal tento modem EPC3925 a měl bych několik otázek - budu rád za odpovědi/názory.

 

1. Vytvořila se Vám při zapojení tohoto modemu složka v ProgramFiles - Cisco ?

2. Nepřišel jsem, jak vypnout v nastavení Wifi - viz screen. Podle návodu, který jsem k tomu dostal se ty screeny vůbec neshodují. Není možný, že mám v modemu nainstalovaný třeba nějaký starší FirmWare? epc3925-ESIP-12-v302r125573-131230c_upc - tohle jsem našel v nastavení

3. Pokud nastavím 5GHz - pomůže to v rychlosti připojení přes Wifi?(jsem v paneláku) a Channel Width - Standard nebo Wide?

4. Zabezepčení WPA2- Personal? nebo WPA2 - Enterprice? V návodu na Wi-Free doporučují WPA2 podnikové.

5. Co znamená IP Flood Detection ? zaškrtnout nebo ne?

6. Co znamená DNS IPv4 1 , DNS IPv4 2 a DNS IPv4 3 - tam mám 0.0.0.0

7. Kde zjistím v Nastavení modemu kdo nebo alespoň kolik zařízení je momentálně připojeno na mou Wifi? Našel jsem pouze toto u Wi-Free

 

Děkuji

scrwifi.png.4554c953003809706996c51f63187f9d.png

scrhodnoty.png.74eb8b1175e47d6a5d73ed1e0ae4949e.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...