Přejít na obsah

Cena připojení internetu


Návštěvník matyasvane

Doporučené příspěvky

Návštěvník matyasvane

Zdravím,

chtěl bych se zeptat na jednu věc, včera mi přišel technik domů a zapojil mi modem a předal balíček na samoinstalaci. Vše fungovalo až do té doby co jsem odešel ven..náš dokonale hodný pejsánek potřeboval zjistit co to umí a proto nám kabel ukousal. Ukousal jak kabel před krabičkou odkud se vyvádí jak kabel do TV ale i kabel k modemu. Je hloupý..a chtěl bych se zeptat, co bude potřeba vyměnit, a koupit nové, nejlépe bych volal technikovi, ale platit 250kč za to že se na práci naší čivavy přijde podívat je celkem hodně. Co bude tedy potřeba vyměnit a odkud, rozvodná krabice UPC je v přízemí a já jsem 2 patra nad nimi. :salut:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

UPC garantuje kvalitu signálu až po účastnickou zásuvku, teda tu krabičku, kterou máš na mysli, takže všechno co je před ní bych nechal na jejich technikovi. Kabel od zásuvky k modemu si pak můžeš někde koupit, ale když už tam ten technik bude, tak ti ho určitě udělá taky. Holt kynologie něco stojí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je hezké, že garantuje signál až po účastnickou zásuvku, ale určitě ne v případě viditelného poškození :) Co by stála cca oprava je možno shlédnout tu:

http://www.upc.cz/pdf/Cenik_praci_a_mat ... _firem.pdf když si to necháte opravit od někoho jiného a budete mít jakýkoliv problém a technik pozná, že to není instalace od nich, máte služby bez záruky + stejně placenou opravu.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

YABAKA: jistě, že si to bude muset zaplatit. Podle tvé logiky by mohl dostat naopak pokutu za poškozování veřejně prospěšné služby až několik tisíc korun :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Je hezké, že garantuje signál až po účastnickou zásuvku, ale určitě ne v případě viditelného poškození :) Co by stála cca oprava je možno shlédnout tu:

http://www.upc.cz/pdf/Cenik_praci_a_mat ... _firem.pdf když si to necháte opravit od někoho jiného a budete mít jakýkoliv problém a technik pozná, že to není instalace od nich, máte služby bez záruky + stejně placenou opravu.

To si nerozumíme, tou garancí jsem měl na mysli, že by do toho neměl uživatel zasahovat, ale nechat opravu na UPC, protože to je vlastně jejich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
YABAKA: jistě, že si to bude muset zaplatit. Podle tvé logiky by mohl dostat naopak pokutu za poškozování veřejně prospěšné služby až několik tisíc korun :))

To určitě ne, protože poškodil jenom zařízení ve svý domácnosti, byť to je majetek UPC. Navíc § o jakési veřejně prospěšné službě ani neznám, leda tak obecný ohrožení, a i to by bylo nanejvýš z nedbalosti :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...