Přejít na obsah

Výměna baterie voip telefon


Návštěvník Boukal

Doporučené příspěvky

Návštěvník Boukal

Prosimvás o dobrou radu. Už by to chtělo výměnu baterky v mém telefonu voip.

Chlapy mi v práci řikali, že tam bejvaj tužkový baterie. Hledal jsem po internetu a našel jsem siemens gigaset AS140 baterie jako tenhle zatavený "kdovícosi" bazmek. A to nevypadalo jako tužkovky. Napadlo mě se teda poďvat u toho našeho telefonu co tam je a tak jsem to rozřízl. A ono hle je tam něco podobného, jenže jsem si to samozřejmě zničil a ten nefunguje domácí telefon. Už jsem si schytal sprda o manželky. Potřebuju to rychle vyřešit. Vyměňoval to někdo ? V práci to už nemůžu říct by se mi tam vysmáli.

Mám koupit celý tohle balení nebo to teda jde nějak vyměnit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961
Prosimvás o dobrou radu. Už by to chtělo výměnu baterky v mém telefonu voip.

Chlapy mi v práci řikali, že tam bejvaj tužkový baterie. Hledal jsem po internetu a našel jsem siemens gigaset AS140 baterie jako tenhle zatavený "kdovícosi" bazmek. A to nevypadalo jako tužkovky. Napadlo mě se teda poďvat u toho našeho telefonu co tam je a tak jsem to rozřízl. A ono hle je tam něco podobného, jenže jsem si to samozřejmě zničil a ten nefunguje domácí telefon. Už jsem si schytal sprda o manželky. Potřebuju to rychle vyřešit. Vyměňoval to někdo ? V práci to už nemůžu říct by se mi tam vysmáli.

Mám koupit celý tohle balení nebo to teda jde nějak vyměnit?

 

 

Já ti ještě poradím. Pokud máš telefon pronajatý od UPC, tak si tu baterku kupovat nemusíš. Stačí zavolat na UPC, že máš baterii v háji a technik ti přiveze nový bezdrátový telefon. Moje osobní zkušenost asi před půl rokem. Jedná se ale pouze o ty telefony, které mají tuhle baterku jako ty. Pokud už bys vlastnil telefon na klasické tužkové baterie, tak ty už si musíš vyměnit sám. Sám jsem se divil, když mi tohle řekli na jejich lince. Samotné baterky nevyměnují, ale vyměnují je za celé nové telofony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...