Přejít na obsah

digitální televize Mini


Návštěvník bufalobil

Doporučené příspěvky

Návštěvník ski1961
Jde to zkrátka jen těm co mají CA modul - tedy NOVA HD i když před tím k dekódování potřeba nebyl, protože kanál byl bez ověření - omezení, nebo jak to nazvat. :scratch:

 

Ca modul s tím vůbec nesouvisí, ten v digi-mini vůbec nemusí být, protože je to dvb-t, které nemá s Ca modulem nic společného !!

 

 

Před malou chvílí jsem mluvil s klientským centrem UPC a bylo mně tam potvrzeno, že od dnešního dne jsou nově do nabídky digi-mini zařazeny i Nova Cinema a Fanda HD, samozřejmě že i Nova HD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961
Tak v Brně dnes určitě ne, vše je při starém. Minulý týden jsem měl několik jednání s KC kvůli internetu a nabyl jsem dojmu, že levá ruka neví co dělá pravá.

 

Operátor mně řekl i to, že to nemusí ještě všude fungovat, že to spouštějí od dnešního odpoledne, takže to prý nemusí ještě všude fungovat, ale pravda je i ta, že jeden operátor řekne něco a druhý úplně něco jiného ( vlastní zkušenost ) Pravda je, že jsem ho tím dotazem překvapil, nebyl si vůbec jistý, tak někam volal a ověřoval si to a po chvíli mně to potvrdil. Tak uvidíme :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
... Ca modul s tím vůbec nesouvisí, ten v digi-mini vůbec nemusí být, protože je to dvb-t, které nemá s Ca modulem nic společného !!

...

Jen tak na okraj, mýlíš se! I v DVB-T (v UPC kabelu) mohou být kódované stanice a dokonce tam z počátku také byly a k jejich dekódování byl zapotřebí CAM... Tedy byly tam i stanice, které tam dnes nejsou, tuším nějaké HBO....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961
... Ca modul s tím vůbec nesouvisí, ten v digi-mini vůbec nemusí být, protože je to dvb-t, které nemá s Ca modulem nic společného !!

...

Jen tak na okraj, mýlíš se! I v DVB-T (v UPC kabelu) mohou být kódované stanice a dokonce tam z počátku také byly a k jejich dekódování byl zapotřebí CAM... Tedy byly tam i stanice, které tam dnes nejsou, tuším nějaké HBO....

 

Díky za vysvětlení, tohle jsem nevěděl, ale to nic nemění na současné situaci, kdy pro mini v dvb-t není potřeba žádného modulu pro rozkodování nějakého programu, stačí jakýkoliv dvb-t tuner.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961

Takže je to dnes úplně jinak. Včera mně 2x potvrdili, že ty HD budou i v digi-mini, proto jsem to tady včera psal. Dnes už mluví jinak. Prý to zase nebude !!! Takže Nova HD, který v digi-mini byla již nebude. Navíc lžou. Mně tvrdí, že to na na netu nemají, posílám jim odkaz, kde to mají a oni mi klidně odpoví, že nemám pravu já, že to tam nemají, tak asi jsou ještě jiné stránky UPC. Zde to mají jasně zaškrtnuté u mini : http://www.upc.cz/televize/programy/ obrázek si udělejte každý sám, ale co od nich jiného čekat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Takže je to dnes úplně jinak. Včera mně 2x potvrdili, že ty HD budou i v digi-mini, proto jsem to tady včera psal. Dnes už mluví jinak. Prý to zase nebude !!! Takže Nova HD, který v digi-mini byla již nebude. Navíc lžou. Mně tvrdí, že to na na netu nemají, posílám jim odkaz, kde to mají a oni mi klidně odpoví, že nemám pravu já, že to tam nemají, tak asi jsou ještě jiné stránky UPC. Zde to mají jasně zaškrtnuté u mini : http://www.upc.cz/televize/programy/ obrázek si udělejte každý sám, ale co od nich jiného čekat.

Špatně čteš. Nabídka MINI je totiž uvedená jenom u televize a za cenu 154 kaček měsíčně. U internetu je uvedeno pouze "Navíc k jakémukoli internetu získáte špičkový příjem 25+ českých programů s 6 v HD." a když to rozklikneš (http://www.upc.cz/content/dam/www-upc-c ... ent/tv.jpg), tak o Nova HD ani zmínka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...