Přejít na obsah

2Mbit/15kbit UZ DNES? :-)


Návštěvník Ice

Doporučené příspěvky

Nevimjak Vám, ale v Ostravě( vim o mě) ta rychlost skače jak prase v žitě.....Jednou je to temer 3500 kbps, ale za hodku to spadne na 600-700, a tak to zkáče jak se mu chce.....Dělá to i nekomu jinému? Je to děs a už mě to sere...... :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevimjak Vám, ale v Ostravě( vim o mě) ta rychlost skače jak prase v žitě.....Jednou je to temer 3500 kbps, ale za hodku to spadne na 600-700, a tak to zkáče jak se mu chce.....Dělá to i nekomu jinému? Je to děs a už mě to sere...... :twisted:

 

A kde měříštu rychlost. Při takhle velký rychlosti to chce používat větší soubor na test. Malé soubory mohou dělat zkreslené výsledky

 

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skáče to- vypadává to- je to hrůza- mohli by mít nastavenout celou sit nejak jednotně??? asi ne kdyz to každýmu dělá neco jinýho- i když jemožný že to testujou na různý způsoby v různých okresech a pak tam daj tu variantu na kerou si lidi nejmíň stěžovali....

 

jinak mě osobně to jede v poho- teda až na ICQ... to furt padá jak jen to jde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kde měříštu rychlost. Při takhle velký rychlosti to chce používat větší soubor na test. Malé soubory mohou dělat zkreslené výsledky

Petr

jasně, ale ja to vidím ty výkyvy primo ve stahovaní ( treba DC++, a další) :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK

Nejaky vykyvy v rychlosti ani nejak nemam, kdyz pominu skoky na nulu pri kazdym vypadku a to jim to ted bohuzel pada obden kazdou chvili od zvyzeni na 2000/150 :cry:

Aktualne na DC mi to dava pres 200 kB/s uplne v pohode a stabilne :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdá se mi to a nebo se měřák stažených dat defintivně zarazil na 15.7. a tudíž se jim udělaný traffic malinko (zase) neaktualizuje? :wink:

Jinak s DC++ je to různý, ten kdo nekecá a opravdu jede T1 až T3 a nefakuje :) linku, tak to opravdu takhle lítá...jinde ale klasicky do 10kB a jssem rád že jsem rád a hlavně že to jede. Jinak teď jsem zas oseddlal oslíka...sice musím povolit max rychlost a ono to je i tak lepší - stejně se ten upload upraví v můj DL prospěch a pak to taky docela dobře jede...3koda že nejde zrušit sdílení stahovaných dat...mno ale kdyby to šlo, tak by se toho asi moc nesdílelo...tak nic.

Další škoda je, že DC++ nemůže vyhledávat soubory globálně....ono to ani samosebou není realné, ale umíte si představit ty hledací výsledky!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...