Přejít na obsah

Problem s emailem ...


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Jsem panove volaky zmeteny ... kdyz jsem si zridil Karneval TURBO 1000, tak jsem dostal dva ucty(2 neverjne IP a hlavne 2 mailove schranky), coz je mimochodem v poradku, vyuzivam zatim jen jeden, ale o to nejde. Jelikoz mi nevyhovoval email "hafo cisel"@karneval.cz, tak jsem si ho po prihlaseni na http://muj.karneval.cz/webmail/ pozmenil ... tusim ze sprava identit, s tim ze jmeno jsem vyplnil a podarilo se mi i zmenit email "hafec cisel"@karneval.cz na neco smysluplnejsioho ... "prijmeni"@karneval.cz ... to bylo nekdy v cervnu ... samozrejme, ze pak se usnadnilo i prihlasovani na http://muj.karneval.cz/webmail/ za misto cisel jako login stacilo bohate jen púrijmeni ... ale co se ted nedej, jiz nejakou dobu nemohu najit volbu, kde bych si mohl upravit i druhou emailovou schranku atd ... proste at hledam jak hledam, tak to nejde ... nejsem az zase takovy IT analfabet ... je mi to velmi podivne ... mam totiz za to, ze behem cervna ci cervence KArneval menil moznosti nastaveni uzivatelu prave na http://muj.karneval.cz/webmail/ ... uz jsem nekde v diskuzi zahlidl obdobny problem, ale ten byl vsak s web prezentaci zakaznika ... misto "www.karneval.cz/hafec cisel chtel www.karneval/necosmysluplnyho ... Poradte, jestli jsem opravdu vul ja, ci mam velmi zlostne bobmardovat helpdesk Kanevalu. Predem dekuji za kazdou kloudnou odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to tak, ze puvodne ta volba na vytvoreni dalsi identity (kterou ty marne hledas) tam byla, ovsem pak po nejake kratke dobe jaksi nenapadne zmizela, takze ted musis opet zadat pres karnevalovskej e-mail o novou.

Nejlepsi na tom je, ze ted jsem si s tim hral a vymazal jsem si i tu ciselnou identitu a protoze novu vytvorit nemuzu, tak tam ted nemam vubec zadnou inedtitu. :twisted:

S timto byl Karneval urcite neco udelat, stejne tak jako stim, ze tam nejde odeslat email s nastavenmou jmenou indetitou, ale pouze s ciselnou. :!::!::!:

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to se mi taky pri testovani povedlo, ale stacilo se odhlasit a prihlasit a identita byla zpet, mam pocit, ze ji tam maj defaultne ... Dekuji, zes mi potvrdil moji domenku, z to tam Karneval mel a pak to v tichosti odebral. Docela by bylo zajimavy rozject diskuzi o solidnosti Karnevalu, jelikoz se mi vubec nelibi, ze neco zmeni, nikdo o tom neinformuje a zacnou neco delat az kdyz se zakaznik ozve . jinak ti tomus velmi dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mlok

Já mám trošku jiný problém s identitou. Místo čísla mám registrovanou přezdívku, na kterou funguje doručování emailů ok, přihlášení pod přesdívkou také ok.

Ovšem při odesílání mailu mám na výběr pouze defaultní identitu s číslem. Pokud číselnou identitu smažu, zbude tam jen ta s přezdívkou. Pak při odesílání v kolonce od není nic, ale zachová se to jako kdyby tam byla správně přesdívka.

Po dalším přihlášení je ale defaultní číselná identita zpět.

Funguje vám to někomu ok?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Spíš by se měl najít Karneval čas na to, aby se podíval na ten webmail, mají ho ve strašném stavu. Ježte před necelým měsícem nefungovalo pomalu ani odesílání mailů.

 

PS: Nefunguje to i teď (plnohodnotné odeslání mailu z webmailu, tedy alespoň mně)

 

To Karneval: Přiště to prosím vubec nepouštějte do světa a nechte si horde a vychytejte něco co vytváříte se vším všad!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mlok

tomus: Karnevalu jsem o víkendu problém napsal, sice moc nevěřím, že s tím něco hned udělají. Ale máš pravdu v tom, jak jsi o tom už tady dříve psal, že když si stěžovat nebudeme, tak s tím neudělají nic určitě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mlok

Dostal jsem odpověď od Karnevalu:

 

"Vazeny pane Mariku,

 

je to chyba weboveho rozhranni. Jistym docasnym resenim je nastaveni ciselneho tvaru jako vychoziho, pak bude posta odchazet s jmennou identitou.

Tuto situaci aktivne resime s dodavatelem webmailoveho rozhranni. Dekuji za

pochopeni. "

 

Tak jsem to vyzkoušel a opravdu to tak funguje, takže vždy je třeba nastavit tu druhou identitu jako výchozí, než tu kterou chcete používat, vskutku zvláštní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...