Přejít na obsah

2 televize - 1. CA modul, 2. půjde Digi Mini?


mojmax

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

V současnosti mám balíček Kombi Komfort+ (internet 120Mb + cca 80 TV kanálů), televize je připojena přes CA modul. Nyní mám druhou televizi (pouze s DVB-T tunerem), ke které by mi stačila pouze nabídka Digi Mini. Mým plánem je, že bych koupil pouze nějakou rozdvojku (stačila by tato?http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514507O0X12S618WM? ), kdy bych jeden konec strčil zase do stávající televize a druhý konec do té druhé televize pouze s DVB-T tunerem. Moje otázka zní - bude takové řešení fungovat nebo je potřeba tu nabídku Digi Mini nějak aktivovat, případně to udělat nějak úplně jinak?

 

Předem díky za odpověď

Mojma

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Ponava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tedy koupil tento rozbočovač (http://www.omko.cz/rozbocovac-iec-2x-35db/) + standardní 3metrový kabel k druhé televizi a 1,5metrový k stávající. Nastal ale problém. Na druhé televizi jsem nic nenaladil. Pokud jsem ale druhou televizi připojil na ten kratší kabel k 1. TV, (1,5m) všechny stanice z DVB-T se krásně naladily.

Takže co s tím? Zřejmě je tam asi nějaký útlum signálu...mám koupit nějaký jiný rozbočovač, nebo nějaký zesilovač signálu nebo lepší kabel?

 

Díky za rady.

 

edit: tak asi bude vadný ten splitter, jeden výstup asi bude vadný, protože když jsem ty kabely ve splitteru prohodil, tak to zase nejelo na 1. televizi. Půjdu tedy asi onen splitter reklamovat

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Ponava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...