Jump to content

Denní výpadky netu Praha Nusle

Farkpoint
 Share

Recommended Posts

@MatasxMícháte 2 věci dohromady. A to výpadek mobilní sítě a pevného internetu (exUPC), ten UPC (plošný) v ten den opravdu nemělo. Odešla jen technologie na televizi. Na nuselské bylo rušení odstraněno dnes nad ránem. Jesště tam asi probíhá nějaké dočišťování. Kdyžtak mi pošlete soukromou zprávou MAC adresu modemu nebo číslo smlouvy. I u pevného připojení se šíří informace na určité frekvenci a tak např. u televize v kabelu může docházet k rušení signálem z LTE, jelikož běží na stejné frekvenci. Nebo stačí, aby od někoho nějaké rušení odcházelo. (Na vysvětlení je to trošku složitější). Jestliže píšete, že se u vás projevuje skoro pravidelně každou středu, pak je otázkou, co se ve vašem okol děje. Jestli má někdo nekvalitní rozvod doma a když zapne TV či modem, začne rušit okolí apod.

• Kabel 500 Mb/s
  • Premium 5G
  • Komplet
  • Compal LGI, Compal VF, Arris,
  • Brüx

@Marek-26

Já jsem z ulice Spolupráce. Ve středu se mi hrabali v modemu a něco prý nastavovali tak uvidíme. Ale tovární reset to nebyl... Jinak ty časté výpadky netu byli časté ještě před velkým čtvrtečním výpadkem. 

• 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Start
  • Vodafone Station
  • Praha

• 2 weeks later...

Ještě jsem tam dneska nevolal ale ještě jeden výpadek a zavolám. Zatím to už skoro hodinu běží. Nedá se nějak na modemu vyčíst nějaké logy jako kdy došlo k výpadku a kdy se opět připojil? Aby mi zase nějaký chytrák na podpoře netvrdil že je vše v pořádku.... Nezdá se mi to totiž v pořádku takové výpadky ikdyž v lokalitě žádné hlášeny nejsou. A jsou jen chvilkové, v rozsahu pár minut až pár hodin výjimečně. 

Tak jsem to nevydržel a zavolal jim a kupodivu ani nechtěli číslo smlouvy jen adresu a že se na tom pracuje a to je vše. Víc to neřešili. Vážně podpora na houby...

• 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Start
  • Vodafone Station
  • Praha

• 1 month later...
  • 4 weeks later...
Guest Zdeněk Strnad

Táborská ul. , Nusle - potvrzuji naprosto stejné problémy jako popisuje Farkpoint tj. naprosto nahodilé výpadky v řádu minut, někdy je třeba x dní, týdnů klid, pak několik denně cca od konce roku 2019. Řešení nula.