Přejít na obsah

TV Deko


tomus

Doporučené příspěvky

Ještě v tomto roce odstartuje vysílání nový televizní kanál věnovaný domácím kutilům. Nová stanice se bude nazývat TV Deko a zahájí vysílání 1.prosince 2005. Za projektem stanice TV Deko stojí maďarská společnost Filmmuzeum, která v Česku a na Slovensku provozuje TV Paprika, televizi věnovanou gastronomii.

 

TV Deko bude vysílat 14 hodin denně programy věnované zahrádkářům, kutilům a architektuře. Stanice chce nabídnout magazíny o úpravách interiérů či panelových bytů - zkrátka pro všechny kutily a "zlaté české ruce".

 

Stanice TV Deko se představí divákům v České republice, na Slovensku a také v Maďarsku. V příštím roce se stanice představí také divákům v Rumunsku. Program TV Deko vyplní z 50 procent programy vlastní tvorby, které budou vyrobené v České republice či v Maďarsku. Zbývající prostor doplní pořady ze zahraničí (americké a britské magazíny).

 

TV Deko se podle neoficiálních informací objeví v nabídce největších kabelových operátorů UPC a Karneval. Program se má stát i automaticky součástí digitální satelitní placené televize UPC Direct na družici Astra 19,2°E (stanice bude zakódována systémem Cryptoworks).

 

Na kanál tohoto typu čekají diváci v České republice a na Slovensku již více než 2 roky. Dne 10.září 2003 získala společnost Press Media Net s.r.o. licenci k televiznímu vysílání Hobby televize prostřednictvím družice na 12 let. Provozovatel stanice po ročních přípravách pozastavil projekt kvůli nevyjasněným vztahům s největšími kabelovými operátory v ČR. Zároveň vrátil i licenci.

 

Zdroj: http://www.parabola.cz/r-art.php?id=1128507280

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

V České republice začala vysílat tématická televizní stanice zaměřená na kutilství s názvem TV Deko.

Vidět ji můžou lidé s připojením na digitální satelitní vysílání UPC Direct, v kabelových sítích se zatím zřejmě neobjeví. "Vysílá sedm dní v týdnu, 14 hodin denně od 08:00 do 22:00. Jde o plnou českou zvukovou verzi

 

Karneval s TV Deko jedná, ale do nabídky ji zatím zařazovat nebude. Rozhodně TV Deko nezařadí do nabídky Komplet, spíše později do některého z digitálních balíčků," sdělil ČTK mluvčí druhé velké sítě Karneval Jan Hlaváč. :cry:

 

Cely clanek: http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/no ... l?id=23450

 

Skoda na tuhle stanici jsem se docela tesil. :evil:

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Já za naprosto zbytečný kanál považuji to, co teď běží v Praze a okolí jako Fun1. Z upoutávek to vypadalo jako docela zajímavá life style televize a tak jsem byl zvědav na ostrý provoz, který ohlásili na 10. listopadu. Ovšem to, co tam od té doby běží je naprostý výsměch televiznímu vysílání.

Vyčlenit jeden kanál na to, aby mi na obrazovce běžel jen SMS chat + textové informace, jak si objednat tapetu nebo melodii na mobil a to celých 24 hodin denně mi opravdu připadá jako nehorázné plýtvání kanálovými pozicemi. Na takové hlouposti je určitě mnohem efektivnější využít internetu než tím zaplácat jeden televizní kanál.

To už ta 24cz byla lepší a to je co říct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím, že bude program TV Deko zajímavý pro spoustu lidí. Rozhodně více, než např.: Romantica, 24.cz, možná i Top TV a pro mě třeba TV 5, AXN, Jetix, Minimax, Anime+ a Paprika. Velká škoda je vyřazených německých programů z Karnevalu: RTL, RTL2, Pro7, DSF.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

má někdo z vás program TV DEKO - bydlím v Plzni ale seto box program nenašel, i technik říkal že program zatím není. (ŘÍJEN 07)

Jak by se dal najít ručně,(ZNÁ NĚKDO KANÁL NA KTERÉM VYSÍLÁ) pokud dám automatické hledání musím opět si seřadit programy. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...