Přejít na obsah

Belkin F6D4230-4 50% strata rýchlosti..


Návštěvník Joker93

Doporučené příspěvky

Návštěvník Joker93

Dobrý deň!

 

Chcel by som sa opýtať či by mi niekto nevedel poradiť kde by mohla byť chyba v routri keď upload ide tak ako má čo je 5 mbps, ale download je oproti káblu presne o 50% menší čo je 25mbps a mal by som mať 50 (aj mám ale len cez kábel). Je mi jasné že cez wifi nebudem mať nikdy plnú rýchlosť, ale zase nechcem mať až o polovicu menšiu. kanály a frekvencie som už skúšal nastavovať, ale to nijako výrazne nepomohlo.

 

Prosím pomôžte. Ďakujem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Joker93

Nie som si istý, ale asi áno, lebo keď som ho chcel updatnuť, tak mi napísalo že nie je novšia verzia... a Wifi je aktívna v režime "802.11b & 802.11g & 1x1 802.11n". Skúšal som to prepínať, ale nič sa nezmenilo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Joker93

No tak som skúsil vybrať tú možnosť N only (konkrétne som to prepol na "1x1 802.11n") a výsledok žiadny. Stále mi ten download stojí na 25 mbps. :/ Firmware mám aktuálny. Mal by si ešte nejaký nápad ako toto vyriešiť?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Joker93

Takto, ja mám konkrétne v1ku, a k tej je na nete firmware F6D4230-4_WW_1.00.05 a mne ked sa prihlásim do routru píše že mám F6D4230-4_WW_1.00.06. A keď dám aj automaticky aktualizovať cez router, tak mi napíše že nie je novšia aktualizácia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Joker93

Áno, ten som už skúšal, ale operácia sa nepodarila a mám hladať firmware ktorý je pre verziu 1, nie 3 ;)

 

http://i44.tinypic.com/t704g0.png

 

btw: stačí napísať že už proste nevieš ako ďalej, možno sa nájde niekto kto bude vedieť, a nie mi tu písať povrchné príspevky ako keby som bol z pomocnej školy. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já samozrejme viem, ako ďalej, jednoducho reklamovať, pokud je zariadenie v záruke 8) ak ne, nabudúce voliť spolehlivajšú značku...

nabudúce povedaj rovnou, že ta tvá slavná vé jednotka je verze routra a ne firmwaru, ďakujem za pochopenie :lol:

(+/- amatérskej překlad do slovenštiny pro snadnější pochopení, chyby nejsou vyloučeny :D)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...