Přejít na obsah

O Karnevalu v Černých ovcích


Návštěvník Worm

Doporučené příspěvky

Návštěvník Worm

V Černých ovcích byla právě reportáž o kvalitě vysílání Karnevalu. Nějaký pán si stěžoval, že má v obraze duchy a nějaké rušení a taky známý červený obdelník s nápisem "Nabídka není k dispozici nebo je zákodovaná". Karnevaláci mu proměřili signál a řekli, že je vše v pořádku. Nějaký zástupce Karnevalu to sváděl na piráty (nevím, jak by piráti zařídili červený obdelník). Skončilo to stížností na ČTU. :twisted:

 

Na pořad se můžete podívat tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Pěkne, akorat chodit na lidi s tím, že když nějaký potencionální pirat odpoji kablik tomu clovekovi a zapne si tam neco svoje, rozhodne ten, který je poškozený snad neuvidí na televizi, že je nabídka kodovaná, blbost prostě. Jedině, že by to řvala televize, kdyz vypadne uplne signal!

 

A hlavně, vypadava to vice lidem, takze jedine, kdyby pirat rušil vše :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sanci ma, CTU je vcelku prisny na podobne veci a v telekomunikacnim zakone ma velkou oporu - prakticky vsemocny....

 

jina vec je, ze se, myslim, jednalo o Nymburk, kterej Karnevalu patri z historickyho hlediska - tzn - trh na nic, shitovy site, do kterych se neinvestuje, protoze se to nevyplati.....proto je tam spatnej signal atd......kdyz se teda karneval nechce priznat, meli by celej nymburk uplne vypnout a vsichni by byli happy...;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimave, ta hlaska "Nabídka není k dispozici nebo je zákodovaná" je zpusobena vypadkem satelitniho signalu na hlavni prijimaci stanici Karnevalu s kvalitou site to nema nic spolecneho a Karneval to muze jen tezko nejak ovlivnit.

Ty rusive duchy muzou byt zpusobene cimkoliv, tezko rict kdo za to muze, Karneval odpovida za kvalitu signalu po jeho koncovou zasuvku v byte, dal uz je to problem obyvatele bytu.

Rict ale zakaznikovy at si kvuly spatnemu obrazu koupi novy televizor povazuju za zhovadilost.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
hlaska "Nabídka není k dispozici nebo je zákodovaná" je zpusobena vypadkem satelitniho signalu na hlavni prijimaci stanici Karnevalu s kvalitou site to nema nic spolecneho a Karneval to muze jen tezko nejak ovlivnit..

No, s tím, že to Karneval může jen těžko nějak ovlivnit tak docela nesouhlasím. Pokud vypadne signál na satelitu, tak samozřejmě, ale alespoň u nás se už několikrát stalo, že tutéž hlášku a na poměrně velmi dlouhou dobu jsem zaregistroval i u NOVY a ta ze satelitu nevysílá. Protože jsem účastníkem testu digitálního vysílání, tak jsem si přepl z analogu na digitál a tam Nova jela normálně, takže jsem měl po problému. Ale ti co byli odkázáni jen na analog, tak je to asi štvalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Zajimave, ta hlaska "Nabídka není k dispozici nebo je zákodovaná" je zpusobena vypadkem satelitniho signalu na hlavni prijimaci stanici Karnevalu s kvalitou site to nema nic spolecneho a Karneval to muze jen tezko nejak ovlivnit.

 

Já platím namalé peníze Karnevalu za příjem televizních kanálů. Kde bere signál on, to je jeho věc. Mě to nezajímá. Chápu, že občas dojde k nějakému výpadku. Ale těch dlouhodých výpadků "Nabídka není k dispozici..." (půl dne i víc), které byly zmíněny v té reportáži, jsem taky zažil několik a pěkně mě to štvalo. :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Rict ale zakaznikovy at si kvuly spatnemu obrazu koupi novy televizor povazuju za zhovadilost.

 

Nám to ale technik radil taky. Kdyz to bylo opakovane, tak si otec pujcil tri dalsi bedny a technikovi na miste demonstroval, ze televizi to fakt neni ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...