Přejít na obsah

Ako mať 3 zariadenia na digitalnu televíziu?


Návštěvník mota

Doporučené příspěvky

Návštěvník mota

Dobrý den. Momentalne mame doma 1x CA modul a 1x Settobox. Chcem sa opýtať, ze ked si kupim cez inzerat dalšiu kartu (CA modul od UPC) na tretí televizor, ci mi to bude fungovať alebo mi to zablokuju?

 

Toto mi odpisali na facebooku:

 

UPC Broadband Slovakia
Tomas, ak by ste si kupili CA modul od ineho zakaznika - prepis CA modulu na Vas je potrebne realizovat u nas na zakaznickom stredisku. Nicmenej, aj v tomto pripade plati pravidlo - 2 zariadenia na jednu zmluvu. Maria

10:09
Tomáš Reds
A naco by som to prepisoval? Ved to funguje aj bez toho

10:29
UPC Broadband Slovakia
Prepis je potrebny kvoli zaznamu v systeme a kvoli supportu. Kazdy mesiac zasielame hromadne refresh aktivacie na vsetky UPC smart karty. Ak tento CA modul nebude v systeme na Vasej zmluve, pri najblizsej aktualizacii moze dojst k zakodovaniu stanic na CA module. Maria.

 

Má už s tým niekto skusenosti? Ak ano, tak prosim napíšte. Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MarioAL

Treba sa hromadne sťažovať, treba na nich neustále tlačiť a aj tak to nemusí fungovať.

UPC nie je spoločnosťou, ktorá by chcela svojim zákazníkom vyhovieť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPC ti nic nezablokuje, proste az na te koupene karte vyprsi mesicni predplatne, tak ti kodovane kanaly prestou jit.

Pokud chces mit 3 karty, tak tu treti se objednej treba pres nejakeho znameho, ktery ma take UPC a ktery ji napise na sebe,

jine reseni neni.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

UPC SK neumoznuje mat na jeden pausal viac ako dve zariadenia.Pokial by si chcel mat viac ako dve zariadenia,musis platit dva pousaly a to by sa to potom poriadne predrazilo.Ja mam dva CA moduly a uz niekolko krat som UPC otravoval ci neplanuju ponukat minimalne 3 zariadnia."V najblizsej dobe neplanujeme",bola odpoved.Ceske UPC ponuka az 4 zariadenia na jeden pausal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...