Přejít na obsah

Prenesena data - limit


Návštěvník iNDYCZ

Doporučené příspěvky

Návštěvník iNDYCZ

Nevim cim to, ale posledni dobou pocitadlo prenesenych dat funguje opravdu podivne, teda ne ze bych si stezoval, v podstate je to pro muj prospech.

Nyni mi to ukazuje asi za tyden, ze jsem prenesl 1GB dat, coz je IMHO nesmysl, prenesl jsem vice nez 5GB. Taky dobre, jen bych se chtel zeptat ostatnich, zda jim to dela taky? 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj me to dela taky ;) a vubec si nestezuju ... jen doufam ze mi to pak nanapocitaj vsechno :D i kdyz za 7 dni new limit ;) tak co :D .... ale taha to NICE!!! a ja myslel ze to mam jen ja ze sem dal vypoved ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ
:compress: Kurňa, jak to děláte? Mě odstříhnou 200 MB po limitu a to vždy, nekompromisně a přesně. :albino:

Mno moment, ja nerikal, ze uz jsem mel po limitu, ale ze mi proste pocitaji data do limitu dost divne, ne ze by to vadilo. Jak kdysi rekl Bill Gates, neni to chyba, ale vlastnost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. ritchi ... 200MB po? ... skus restartovat modem kdyz uz se budes blizit ke konci limitu a pak naplno sosat... se da udelat pres GB navic

 

2. uz to pocitali vcera vecer... ale dobrejch 13GB (zapocetli 6) ;) takze si taky nestezuju ... ale uz abych mel za mesic konecne normalni net ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...