Přejít na obsah

zakódovaný signál Samsung


Návštěvník houbak

Doporučené příspěvky

Návštěvník houbak

Pročetl jsem skoro celé diskuze a zjistil, že u samsungů žádný problém :!: .U mě ano. Koupil jsem si přímo od UPC conax zasunul do slotu vše zprovoznil. Jdou mi pouze programy normálně dostupné u ostatních zaplacených píše TV zakódovaný signál. U Tv se vše tváří ok rozpozná kartu i typ oprávnění-stav předplatného OK. Nebude tedy problém v CI, ale v TV jedná se o samsung UEC4000. Prosím o radu nějaký nový firmware, který bych neměl nahraný jsem nenašel. :!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Dle popisu problému se vše zdá být OK, poslední fw je dle webu 1024.1 z dubna 2011. Napadá mě jedině slabší signál, což televizor vyhodnocuje podobně, ale neporadím, jak jednoznačně ověřit. Snad zkusit nějaký (před)zesilovač, nebo případně požádat UPC o proměření na místě. Jakou sílu signálu tv indikuje u naladěných programů?

No a pak je tu ta horší možnost, závada v televizoru...

 

EDIT Standa byl rychlejší, to samozřejmě udělej jako první

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník houbak

To spárování jsme řešili jako první, ale po vyčkání nic. Také mi dali kontakt na linku samsung, ale zkoušel jsem nejdřív vyřešit zde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je to starší TV, může být problém s CI+ kompatibilitou

Kdybys měl starší modul pouze CI, mohl bys vyzkoušet, ale to asi nemáš...?

Já musím mít například v Samsung BD-6900D starší modul CI, protože používám FW, který není s CI+ kompatibilní...

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Bílá krabice
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Z podpory Sam Ti sice odpoví, ale většinou od věci... Zaměř se na sílu signálu, Sam zobrazuje Úroveň chybovosti a Sílu v procentech, u mě je >90%, předpokládám, že mezi Samy je to srovnatelná hodnota (i mezi C a D)...

Neo_Moucha Nevím, to by asi televizor modul vůbec nedetekoval? (soudím podle TechniSat karet)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník houbak

tak 0000 v pohodě, i když nabídka dost omezená-polsko, řecko, estonsko a slovensko. tak jsem zkusil naladit polsko a slovensko a nic :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...