Přejít na obsah

Komerční aktivity Karnevalu bude řídit Wei-Hai Chu z BT


tomus

Doporučené příspěvky

Do nově vytvořené pozice komerčního ředitele kabelové firmy Karneval jmenovalo vedení společnosti bývalého ředitele mobilních služeb British Telecomu Wei-Haie Chu (42). Ten bude zodpovědný za veškeré komerční aktivity Karnevalu a další rozvoj obchodu, uvedl mluvčí Jan Hlaváč. Wei-Hai Chu bude řídit týmy prodeje, marketingu a tvorby programové nabídky. Bude mu tak podléhat i obchodní ředitel Dušan Jelínek. Chu se má zaměřit na udržení růstu firmy v oblastech vysokorychlostního připojení ke kabelovému internetu a na brzké zahájení vysílání digitální televize v síti Karneval Media. "Zároveň vyhodnocuje potenciál služeb digitální telefonie, které by mohly být nabídnuty v blízké budoucnosti," uvedl generální ředitel Robert Gardner. Karneval Media poskytuje služby kabelové televize a vysokorychlostního internetu zhruba 270.000 zákazníků. Majoritním vlastníkem druhé největší firmy na českém trhu je investiční společnost EMP Europe, menšinovým pak Baring Communications Equity Emerging Europe.

http://www.ceskamedia.cz/article.html?id=153773

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Jo jo, už jsem četl včera a hned jsem si řekl, tak odtud asi byl ten velký tlak na zařazení CCTV 9, ačkoliv ho jinak nikdo nechtěl. :-) Je třeba se zalíbit novému komerčnímu řediteli, který je původem určitě z Číny :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bobr

Tak ja jen doufam ze kdyz byl predtim u BT, tak ze se bude pokouset u nas udelat internet stejne rychly a cenove prijatelny jako je v Britanii :wink: . Ze alespon udela neco s tema pomalyma uploadama a za cenu co dnes mame 1Mbit tab budeme mit 2Mbit :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, už jsem četl včera a hned jsem si řekl, tak odtud asi byl ten velký tlak na zařazení CCTV 9, ačkoliv ho jinak nikdo nechtěl. :-) Je třeba se zalíbit novému komerčnímu řediteli, který je původem určitě z Číny :-)

Vyloucit se to neda, ale zarazeni CCTV-9 se puvodne planovalo uz zhruba pred rokem.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Vyloucit se to neda, ale zarazeni CCTV-9 se puvodne planovalo uz zhruba pred rokem.

 

No ono i shánění dobrých manažerů a vzájemné "namlouvání" nějakou dobu trvá. :-) Ale já to nemyslel vážně, jen jsem žertoval :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...