Přejít na obsah

balíček slovenských programů bez signálu


Návštěvník Ali

Doporučené příspěvky

Návštěvník Ali

Má někdo stejný problém jako já s chybějícím signálem u všech slovenských programů po přeskládání programů od upc ?

Jsem z Brna a už jsem kvůli tomu musela zavolat technika UPC, přijde příští týden.

Po přeskládání včera 20 února přestaly fungovat na setboxu slovenské programy. Na druhé televizi kde je ca modul je to bez problému.

U toho starého setboxu se sice poskládaly nakonec programové nabídky jak avízovalo upc, ale nejedou - není signál.

 

Dle operátora upc a také dle info ze setboxu jde o slabý signál pro tento multiplex se slovenskými programy- cca okolo 5% v dané oblasti?

Dle telefonátu s upc jsem pochopila, že evidentně nejsem první co má stejný problém.

Samozřejmě než jsem tam volala, tak jsem provedla vše - tovární nastavení setboxu, manuální ladění, kontrolu rozbočovače, kontrolu všech kabelů atd ...

Tak jsem zvědavá zda příští týden v pondělí dostanu novější setbox od technika upc a jak zajistí, aby byl signál silnější, když upc odsunulo ten multiplex se slováky do nějaké slabé pozice a zaplňuje silnější frekvence zatím neplnohodnotnými programy jako jsou smíchov atd

 

Díky za odpovědi pokud máte někdo podobný problém a už se vám ho podařilo třeba vyřešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně stejný problém jsem v Brně taky řešil. Pomohl až lepší, a mnohem dražší kabel (coax) od zásuvky do TV. Síla signálu 30%, kvalita 100%. S původním kabelem, který fungoval bez problémů několik let, byla síla cca 50-60%, kvalita 40% a obraz vypadával.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejný problém nastal i u mě-Líšeň bývalý Karneval.Slováci nesledovatelní-rušení pozemním 59 kanálem.Signál v rozvodu nic moc, už před 3 lety jsem o tom mluvil s technikem, který konstatoval, že rozvody Karnevalu nejsou pro UPC v ideálním stavu, ale nějak to před tím prolezlo.Na příští týden jsem měl objednaného technika, ale divte se, dnes slováci valí, zvedlo se to cca.o 10procent na boxu-měřák bohužel nemám,takže to sami někde dorovnali,tak technika odvolávám.Jak jsem to ještě procházel, na hraně síly je i mux s HBO SD,nemám ale teď předplaceno,tak nevím, jestli by se to škubalo.Máte někdo obdobnou zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Sami určitě nikde nic nedorovnali. Prostě nežádoucí signál má aktuálně menší intenzitu, než dřív, což se ale může zase kdykoliv změnit k horšímu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...