Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník dave67

Je mi jasný, že se do víkendu nic nezmění, ale ten program měl být HD už dávno. Sport v SD na 55" televizi je prostě špatnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz

Tak si dočasně pořid menší TV :)

Upřímně, když si koupíš Porsche tak taky automaticky všechny silnice nebudou pro rychlost >130kmh ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď jsem taky dostal email od UPC

 

AKCE BALÍČEK FILMBOX PLUS na PŮL ROKŮ ZA 1 KČ POTOM ZA 138 KČ.AKCE DO 20.6.

 

 

 

Již od 23. června spouštíme HD verze programů HBO2, HBO COMEDY, CINEMAX a CINEMAX 2.

 

Programy od HBO v HD kvalitě dostanou vás, klienty UPC, na zcela jinou úroveň televizní zábavy. Celkem budete moct v Digitální televizi UPC sledovat 30 programů v HD kvalitě.

 

Pro 4 nové programy v HD vytvoříme nový multiplex a v přehledu programů je zařadíme na pozice 133 – 137. Programy se vám v boxech načtou a zařadí automaticky. Klienti s TV přijímači a CI+ moduly budou muset nové HD programy manuálně doladit.

 

A dobrá zpráva nakonec – programy zařadíme do balíčků HBO, CINEMAX a SUPERFILM bez úpravy cen.

 

 

 

Od 23. června se můžete těšit na nový program TLC, z rodiny programů Discovery. Tento nový kanál se zaměřuje na ženy, kterým předkládá vše od módy a životního stylu až po vaření a "lifestyle" seriály.

Více o programu TLC zde.

 

Program TLC bude zařazen do nabídky spolu s Discovery, tedy do nabídky Komfort a do tematického balíčku Darwin (naleznete jej také ve starších nabídkách Standard a Supreme).

 

 

 

Již od 5. června jsme zařadili do vysílání program Country No. 1. Program vám přináší pořádnou porci muziky, navíc nepůjde jen o českou country – produkce má k dispozici kolem 1 000 klipů pravé americké country. Pamatujete CMT, Country Music Television? Tak tohle je program přesně pro Vás.

Country No. 1 najdete na pozici 29, namísto slovenského Music Boxu. Na této pozici již delší dobu a po většinu dne hrál druhý Šlágr TV, ale v nevhodné obrazové kvalitě. Šlágr TV se nachází standardně na pozici 117.

 

Nový program Country No. 1 byl zařazen do všech digitálních nabídek a také do nabídky DIGI MINI.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Athlon

Šlágr TV nahradil v nabídce 15 programů, které nepotřebují STB, stanici UPC express.

Zřejmě na žádost diváků důchodového věku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Tím 15 programů, které nepotřebují STB zřejmě myslíš analogové programy...

UPC Expres je v analogovém vysílání stále na své pozici, Šlágr TV v analogové nabídce není, tedy alespoň v mé lokalitě.

Jsem divákem důchodového věku (bohužel), o Šlágr TV jsem nežádal a ani mě nezajímá, analogové vysílání nesleduju :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...