Přejít na obsah

co delat, kdyz call cetrum selze?


Návštěvník mAqq

Doporučené příspěvky

Návštěvník mAqq

Ahojte,

dokazal by nekdo poradit, na koho se obratit, kdyz callcentrum selze?

 

Zadal jsem o zavedeni upc do domu, kde by o sluzbu melo zajem 9 najemniku, coz je 100%

take jsem zjistil, ze UPC je vsude v okolnich domech, zajistil souhlas majitele objektu, presne popsal, jak by se dalo vedeni vest, ze by vlastne nebyly ani zapotrebi vykopove prace, neblizsi pripojka je vzdalena pod 40 m a stejne mi bylo sdeleno, ze kabely do naseho domu nevedou?

 

Nechci timto nijak zlehcovat praci helpdeskoveho pracovnika, ale preci jenom, radeji bych slysel tuto odpoved od nejakeho technika, nez od helpdeskare, ktery se podiva do database pripojenych domu a rekne, nevedem tam, nejde to.

 

To uz ma UPC opravdu tolik zakazniku, ze dalsi uz nepotrebuje?

 

Diky za pomoc,

s pozdravem

 

mAqq

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

On jenom laický názor, že by to "nějak" šlo natáhnout, samozřejmě nestačí. Asi bude lepší to řešit s UPC písemně, napsat jim svůj názor a požadavky a pak se uvidí co dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz zde take resilo

Kontaktujte UPC, že máte zájem o provedení průzkumu a kalkulace připojení domu. Uveďte jim ulici a číslo popisné. Měli by se poté sami ozvat. Pošlete asi raději mailem a možná se po nějaké době připomeňte (14 dní - 1 měsíc).

 

Neco bylo i zde:http://www.upczone.cz/viewtopic.php?f=6&t=3004&hilit=kalkulac%2A

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...