Přejít na obsah

Poradí někdo???


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Prosím o radu. Potřebuji se z domu přihlásit přes VPN do firemní sítě, ale ta mě nepustí dál, protože nemůže ověřit moje jméno a heslo (takže mě nemůže identifikovat). Čím je to způsobeno? Může mít na to vliv, že mám neveřejnou IP adresu? Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neveřejnou adresou to zcela určitě není. Také používám VPN (přes Karneval nebo přes mobil) a funguje to dobře až na tu rychlost u mobilu. Dej řeč se svým správcem sítě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem jim volal a oni mi říkali, že s největší pravděpodobností je to tou ip adresou...

 

Tak si porid verejnou, nektere VPN totiz vyzaduji verejnou IP adresu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IPnou to fakt neni. Kdo ti to rek? Jestli lidi na infolince, pak bych tomu veril :)) Ja mam taky pristup na VPN (dokonce vzdalena plocha) s mym chlebodarcem a vsechno funguje good. Ze zacatku jsem mel taky problemy, nechtelo me to pustit, ale byloto pouze spatnym nastavenim u me v notasu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si úspěšně pořídil veřejnou ip a stejně to nejede. No a to my na te infolince řekli, že to je stopro tím, že jsem měl neveřejnou ip. Kolega z práce se z domu normálně připojí do firmy a to má neveřejnou ip. Jestli se můžu zeptat tak co jsi měl špatně nastavený v tom noťasu???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si úspěšně pořídil veřejnou ip a stejně to nejede. No a to my na te infolince řekli, že to je stopro tím, že jsem měl neveřejnou ip. Kolega z práce se z domu normálně připojí do firmy a to má neveřejnou ip. Jestli se můžu zeptat tak co jsi měl špatně nastavený v tom noťasu???

 

Tak to by ti spis meli poradit u tebe ve firme nebo kolega kteremu to funguje, jak se to nastavuje. VPNek mas spoustu a kazda se nastavuje a funguje jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náš IT z práce byl na mě včera večer napojenej přes VNC a nastavil mi to podle sebe jak mu to jede doma a stejně mi to nejelo. Takže si myslím, že buď je problém v Karnevalu nebo mám možná něco špatně v systému. Rok jsem nedělal znova systém a bylo mi doporučeno zkusit nainstalovat znova celý win. Půjčil jsem si teda v práci druhej HDD a na něj nainstaluju čistě windows a SP 2 a zkusím to. Pokud to ale ani potom nepůjde tak musí být problém u Karnevalu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...