Přejít na obsah

Přechod od ADSL ČT na Turbo 250


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Zrušil jsem předražené ADSL 1024 od ČT a přecházím na Karneval Turbo 250. Jaký je Váš subjektivní pocit z přechodu na nižší rychlost i když ADSL běžel skutečně tak 850.Je poznat výrazně nižší rychlost nebo se to dá přežít. Občas stahuju hudbu,jinak běžnej surf.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Zkousil jsem si ho na vlastní kůži. Stránky se samozdřejmě načítaji trochu pomaleji, na stahovaní to moc není, za prvné nízky limit a ta prenosova rychlost. Každopádně, myslím si, že na běžné prohlížení stránek, atd. to stačí

 

Např. neviděl jsem velký rozdíl v T1000 a T2000, stránky se načítají, můžu říct pro mě skoro stejně rychle...samozdřejme nižší přenosová rychlost, nižší limit , to stejne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem vyzkoušel rozdíl v načtení u těchto připojení na různých testech a ADSL ukazuje reálně u stránky 1-2 s a Turbo 250 reálně 4-5 s. U stahování je to horší, asi 4 krát

pomalejší.Takže pro ty co moc nestahujou a více surfujou Turbo 250 více než dostačující.

To ani nemluvím o rychlosti u ADSL 1024 za ty peníze(950/měs.).Někdy jsem měl celý den

pouze 600-700 a první 3 měsíce od zapojení 2/2005 výpadky min.3 krát týdně. A to prý je to Sprint.To kdybych zavolal z okna tak to bude rychlejší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...