Přejít na obsah

Seznam obchodních zástupců UPC


Slamb

Doporučené příspěvky

Návštěvník lejno

Už teď je to haluz, když na upc.cz je internet 30/1 za 420Kč/měsíc (na půl roku), zatímco na stabilniinternet.cz je totéž za 312Kč/měsíc (navíc na 12 měsíců).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kleopatra112

Doufám,že mě neroznesete na kopytech :lol: ale pracuji u firmy UPC delší dobu a náhodou se mi podařilo objevit tyto stránky.Jsem člověk,který rád věci dotáhne do konce a kope za klienta,proto raději zůstanu v anonymitě 8)

Pokud má někdo z Vás problém,nebo potřebuje zodpovědět nějaký dotaz,zde je moje emailová adresa: cleopatra112@email.cz Pokusím se v rámci mých možností odpovědět,nebo poradit.

Jinak zeleně jsou označeni opravdu obchodní zástupci kteří mají k dispozici služební telefon.Nevím kdo to vymyslel,ale co si budeme povídat,zůstává nám někdy rozum stát nad horšími věcmi. :roll:

Nové kampaně od UPC jsou momentálně 10Mb/1Mb za 200.-Kč cena je stálá.Televize s balíčkem podle vlastního výběru cca 50 programů za 144.-Kč rovněž na stálo.Internet 30Mb je opravdu za 312.-Kč na 1 rok

Smlouvu lze uzavřít i přes obchoďáka po telefonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

@Slamb a @Encl: Já vím, resp. tuším, jaké jsou standardní podmínky a pravidla pro platbu za zařízení.

Moje chyba je, že jsem @kleopatra112 nenapsal, že to chci vědět od ní, protože ta píše o "speciálních" cenách na stálo.

Tak mne zajímalo, jak ta "cena na stálo" vypadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Doufám,že mě neroznesete na kopytech :lol: ale pracuji u firmy UPC delší dobu a náhodou se mi podařilo objevit tyto stránky.Jsem člověk,který rád věci dotáhne do konce a kope za klienta,proto raději zůstanu v anonymitě 8)

Pokud má někdo z Vás problém,nebo potřebuje zodpovědět nějaký dotaz,zde je moje emailová adresa: cleopatra112@email.cz Pokusím se v rámci mých možností odpovědět,nebo poradit.

Jinak zeleně jsou označeni opravdu obchodní zástupci kteří mají k dispozici služební telefon.Nevím kdo to vymyslel,ale co si budeme povídat,zůstává nám někdy rozum stát nad horšími věcmi. :roll:

Nové kampaně od UPC jsou momentálně 10Mb/1Mb za 200.-Kč cena je stálá.Televize s balíčkem podle vlastního výběru cca 50 programů za 144.-Kč rovněž na stálo.Internet 30Mb je opravdu za 312.-Kč na 1 rok

Smlouvu lze uzavřít i přes obchoďáka po telefonu.

 

nějak nechápu, proč sem dáváte na sebe kontakt, když pak neodpovídáte... :(

 

podělím se o vlastní zkušenost, jak UPC klame zákazníky: akční nabídka internetu, PEVNĚ daná cena garantovaná na 12 měsíců - v nabídce i ve smlouvě. Po pár měsících došlo k navýšení běžných cen, navýšili cenu i mně a ohánějí se tím, že mám procentuelní slevu, o které není nikde ve smlouvě ani zmínka. Doložit to neumí a pořád dokla melou, že procentuelní sleva trvá. Opravdu "garantované akční ceny", na které pouze zákazníky nalákaj, ale skutečnost je jiná... :? pár korun u pár set tisíc zázazníků udělá asi pěknou sumičku, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

U garantovaných cen je výjimka pouze v případě změny DPH, což od ledna nastalo, takže si nemáš na co stěžovat. A jestli ti byla zvýšená cena i jinak, tak můžeš odstoupit od smlouvy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...