Přejít na obsah

Druha IP je fuc


Návštěvník tomus

Máte podobnou zkušenost?  

8 hlasů

  1. 1. Máte podobnou zkušenost?

    • Ano
      1
    • Ne
      6
    • Ne, ale počítám s ní do budoucna ;)
      1

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Zprvu jsem byl jako mnoho z vas majitelem Turbo2000 a dvou neverejnych IP adres.

 

Paxem jsi ze zvedavosti a chtici byt o trosku vetsi soucasti internetu objednal verejnou IP, kterou jsem ale po par mesicich zase odhlasil.

 

K veci. Verejnou IP mi sice zrusily, a to docela rychle, ale jaxi mi zapomnely vratit tu druhou neverejnou. Vsiml jsem si toho teprve nedavno, tak jsem dnes napsal, jsem zvedav na co se budou vymlouvat ted,.. asi uklizecka omylem.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je dost divny, normalne pokud dostanes (prikoupis si) verejnou IP, tak ti zustavaji i ty 2 neverejne IP, takze mas vlatne k dispozici 3 IP adresy.

Ale pokud vim, tak v nekterych lokalitach (čechy) Karneval z nejakeho duvodu standartne prideloval jen jednu neverejnou IP ( i u T2000) a tu druhou vam dal az kdyz jste se o ni prihlasil, mozna je to prave tvuj pripad.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Takže odpověď byla fcelku rychlá, tesim se druhe IP uplne jine nez byla ta predchozi (tak byly aspon po sobe jdouci.. ted sem schytal cislo o stovku vyssi)

ale toye detayl, aspon ze se nehadali ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...