Přejít na obsah

UPC a plíživé zdražování


Návštěvník Bucky Kid

Doporučené příspěvky

Návštěvník Bucky Kid

Zdravím, jsem sám koho čím dál štve to neustálé plíživé zdražování bez jakékoliv v praxi přidané hodnoty?

Začínal jsem na 10/1 za 300, teď mám 2/0.5 za 250 a od novýho roku 5/0.5 za 300 takže za stejnou cenu jako před 3 roky budu mít poloviční připojení.

Naivně jsem si myslel že poměr rychlost k ceně se postupně spíš zvětšuje ale překvapivě u UPC je to spíš naopak, přitom vyšší download je mi úplně k ..... :( a to ani nemluvím o tom že za celou tu dobu postupného zdražování pod záminkou navýšení rychlosti vyčúraně na upload ani nešáhli. Přitom vyšší upload je to po čem všichni klienti UPC celou dobu marně volají, jsem sám koho tohle u UPC tak štve?? :thumbdown:

Kdyby aspoň netbox něco dělal ale nerozšířil pokrytí už roky ani o metr čtvereční, přitom má na všech úrovních výhodnější tarify, takže o přísun nových klientů by jako jediný konkurent UPC v lokalitě neměl nouzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rzodil je v tom, ze zatimco 5/0.5 za 300 je konecna cena bez slevy, tak 10/1 za 300 byl s nejakou slevou, protoze plna cena byla necelych 500.

Ale jinak mas pravdu, komu staci nejpomalejsi internet, tak preferuje nizkou cenu a ne zrychlovani.

 

V diskuzi na toto tema pokracujte prosim v jiz vzniklem vlakne zde:

viewtopic.php?f=10&t=4368

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...