Přejít na obsah

HBO GO přihlášení


Pavel m

Doporučené příspěvky

V Kodi jsem to nerozchazel, kdyz to ma nativni aplikaci, ktera slape bez problemu. A prihlaseni si musis vytvorit, v moje UPC mas nacionale a prihlasujes se pak na primo. Android TV box pak v nativni apce prihlasis pomoci kodu v nastsveni HBO GO, treba pres PC

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Romul


Mam dotaz, povedlo se nekomu zprovoznit HBO GO na Android tv boxu pod Kodi Leila 18.7? / mam 8 let stary Samsung a neni uplne Smart/
Doplnek jsem stahl, vse je ok ovsem kdyz ho spustim vyberu zemi CZ, pote  UPC od 1.4.2020, vyskoci na me zadejte email/jmeno  tak predpokladam, ze mam zadat bud email, nebo predzdivku dam ok a zadejte heslo,
zadam heslo a hlasi to incorrect a mohu do zblbnuti zadavat znovu. Podotýkam, ze HBO si platim a na PC,Ipadu a Iphonu me po zadani jmena a hesla normalne bezi. Nevim co je spatne zde, jakou mohu delat chybu?
Predpokladam, ze se nezadava  honza@seznam.cz/Honza, ale jen jedno nebo druhe.

Roman

před 20 hodinami, Tube napsal:

V Kodi jsem to nerozchazel, kdyz to ma nativni aplikaci, ktera slape bez problemu. A prihlaseni si musis vytvorit, v moje UPC mas nacionale a prihlasujes se pak na primo. Android TV box pak v nativni apce prihlasis pomoci kodu v nastsveni HBO GO, treba pres PC

Ja, ale pisi, ze to vsechno mam. Samozrejme registraci v HBO Go pres UPC moje samoobsluha, kde se mi vygeneroval PIN a ja se novu zaregistroval, tak jak to ma byt od 1.4.2020. Prihlasim se tedy na Iphone, Ipad, Pc, ale pres tv box Android jmeno ci mail a heslo bez reakce. Na podpore mi rekli ze v tv boxu pri vyberu zeme mi musi vyskocit "aktivovat" jinak to nespusti, ale nic takoveho se nedeje, takze asi smula bud to sledovat pres Chromecast, nebo koupit novou TV, tato ma 8 let a neni uplne chytra a nabidka Tizen je omezena

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jak pisu. Na Android TV boxu si v Obchode Play stahnete primo alikaci HBO GO, ta vas po zapnuti vyzve k zadani kodu z obrazovky do prihlaseneho zarizeni v PC, nebo mobilu.

V Kodi bude asi plugin, v nastaveni pluginu se zadavaji veskere prihlasovaci udaje. 

BTW, jaky mate Android TV box? 

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...