Přejít na obsah

Prvé pripojenie


Návštěvník Avivaz

Doporučené příspěvky

Návštěvník Avivaz

Dobrý deň,

Mám problém so zavedením Fiberpower...objednal som si túto službu už k televízií,ktorú som mal doma ...dostal som wifi modem Cisco epc3925 všetko som zapojil tak ako bolo v návode. ešte som počkal 1hod. so zapnutým modemom aby si modem našiel frekvenciu... problém je že mi neblikajú/nesvietia niektoré kontrolky.

Power: on

ds: on

us: nesvieti

online: tiež nesvieti

 

vedel by mi niekto poradiť kde mám chybu ?

na faktúre je všetko správne zadané aj č.bytu a ostatné veci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Avivaz

no ono ja som tam volal ..modem môže byť zaregistrovaný až vtedy ak mi blikajú všetky kontrokly .. a potom môžem zaregistrovať modem ... odporučil mi technika za 15 € :D len je to trošku smiešne že chyba je na 99% u nich a ja to mám platiť... a s toho internetu som zatial nič nemal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

Nevím, jakou máš zásuvku, každopádně modem musí být zapojený ze zdířky popsané jako "Data" Jestli to tak máš zapojené, tak to je pravděpodobně zapomenutý filtr a to je chyba UPC, za kterou platit nebudeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Avivaz
pokud si udělal všechno správně, pak přece platit nebudeš nic :roll: jestli nesvítí US, tak je nějakej problém s uploadem a to neni tvoje chyba... zkus ten modem vypnout a po minutě zapnout...

 

stalo sa..žiadny výsledok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Avivaz
Nevím, jakou máš zásuvku, každopádně modem musí být zapojený ze zdířky popsané jako "Data" Jestli to tak máš zapojené, tak to je pravděpodobně zapomenutý filtr a to je chyba UPC, za kterou platit nebudeš.

 

Dúfam že to tak bude no.. určite napíšem výsledok kde bola chyba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...