Přejít na obsah

Možné nové programy v Digi nabídce


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Tedy nevim jak ostatni, ale ja mam pocit ze uz je v televizni nabidce ponekud preamerikanizovano, kam se podivam vsude americke "trhaky" komercniho typu.

Pokud bych si mel predplatit nejaky filmovy kanal, tak rozhodne to nebude AXN,Hallmark, HBO a podobne, jsem zvedav na Cinemax.

Jeste ze tu mame alespon CS Film, ikdyz jeho kvalita je zatim na slabsi urovni po technicke strance.

Film+ me zatim take moc nezaujal.

A kanaly jako Nova film a Nova sport, diky radeji ne, staci co vysilaji ted.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

No je otázkou, co přesně hledáš a co bys chtěl vidět. Pokud sleduji diskuze na různých serverech, tak většina diskutujících jen nadává na to, co se vysílá, ale nenapíše, jaký program by si představovali oni. Navíc pořád je tu problém, že se nikdy nezavděčíš úplně všem a z toho důvodů čím šírší nabídka, tím lépe, protože pak je možnost výběru.

Mě osobně Film+ docela příjemně překvapil, protože se tam objevily filmy, které jsem tam nečekal a nejsou americké provenience. Namátkou třeba Pán velryb (Nový Zéland), Teroristka (Indie) nebo Ozonův Bazén (Francie). Není jich mnoho, ale jsou tam, takže vybrat se dá. Navíc jsou i jiné druhy zábavy než jen televize. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprostej souhlas s Tomusem. Je tu opravdu přamerikanizováno. Leze mi to sice na nervy, ale vím, že s tím nic nenadělám. Počiny, jako CS Film a Film +, ať už jsou kvality jekékoli, jsou bezva. Aspoň někdo se snaží. Ani mě tak nevadí, že jsou ty kanály americký. Ale nedá se na to dívat. Osobně bych uvítal Německý, Fracouzský, Španělský a Anglický filmy (Český už máme :) ). Jenže si musím v tomto ohledu vystačit s německou státní televizí. Panbůh zaplať za ni. Ale lituji lidi co německy nemluví a chtěli by něco jinýho než agenty CIA, FBI, špióny a tuny heroinu a nesmyslnými střílečky, naivní sitcomy a nebo dojáky u kterých víte jak to dopadne už 5 minut po začátku.

Nechci američany shazovat. I oni natočily celou řadu velmi kvalitních filmů, ale ty se na kanálech typu HBO objevují jen zřídka.

Možná, že celý problém je v samotné myšlence komerční televize a filmových kanálů vůbec. Nevím..., třeba se to časem zlepší.

Je to samozřejmě jen můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

S tou francouzskou, španělskou a anglickou produkcí bych s tebou souhlasil. V tomhle je nadějí Cinemax, kde je třeba docela dost anglických a španělských filmů. Taky filmy z Nového Zélandu nebyly vůbec špatné. Ovšem po německé produkci zas tak moc netoužím, je to totiž jen taková americká kopie a většinou ještě špatně udělaná. Sem tam se sice dobrý film najde, stejně jako nějaký americký, ale je to spíše jen výjimka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne jak rika Kamos, ale take Katoda ty nemecke filmy me moc neberou, i kdyz i tam se obcas najde neco lepsiho.

Ja bych spis uvital filmy ktere obcas bezi na CT2 ve "filmovem klubu", tzn. dobry pribeh a kvalita po umelecke strance, chtel bych videt i filmy nasich sousedu - Polske, Madarske, Ruske atd., i nektere americke filmy jsou samozrejme dobre, ale bohuzel takovych se objevuje velmi malo a ve vetsine u nas vysilanych jsou jen spousty strileni a ruznych zbytecnych efektu, ktere drive nebo pozdeji cloveka omrzi.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...