Přejít na obsah

Podpořte provoz UPC fóra


tomus

Doporučené příspěvky

Jste pravidelným návštěvníkem UPC fóra, líbí se vám tyto webové stránky, nebo vám pomohly při řešení vašeho problému,

chtěly by jste to nejak ocenit ?

Podpořte provoz UPC fóra, protože během tohoto měsíce je opět potřeba uhradit částku za pronájem domény a serveru.

 

Web upczone.cz je neziskový projekt, přesto ale jeho provoz něco stojí a to jak po finanční stránce (platba za doménu, web hosting, vývoj webu a další… ),

tak po stránce úsilí s jeho vývojem, každodením udržováním a provozem.

 

Myslel jsem, že letos již podpora ze strany uživatelů fóra nebude potřebná,

začátkem letošního roku jsem na totiž na fórum umístil reklamu na UPC, která je součástí jejich partnerského programu,

kdy UPC platí provizi za učiněné objednávky prostřednitvím kliknutí na jejich reklamní banner,

bohužel do dnešního dne i přes ujištění jsem za tuto službu neviděl ani korunu a začínám mít vážné obavy zda z toho nakonec vůbec něco bude.

 

Podpořte proto provoz UPC fóra libovolnou finanční častkou:

 

● Platbou na bankovní účet číslo: 000000000 / 0000

(pokud jeste mate zajem prispet na provoz fora prostrednictvim bankovniho prevodu, kontaktujte me prosim a ja vam poslu spravne cislo bankovniho uctu)

 

Do poznámky uveď: UPCzone Donate – Vaše jméno nebo přezdívku (z důvodu veřejného poděkování).

 

● Prostřednictvím PayPal účtu:

  • [paypal][/paypal]

 

Všem, kteří se rozhodnou podpořit UPCzone, patří velký dík!

 

A na závěr bych chtěl ještě poděkovat lidem, kteří podpořili provoz UPC fóra v minulých letech,

jako Colomboa , Retree, Farkpoint či Jaku.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzkoušej jiné způsoby monetizace. S 5k views týdně a 2500 registrovanými uživateli to nemůže být tak těžké. Jinak pokud nejsi plátce DPH (a nechceš se jím stát), tak se zanoxu vyhni. Affil od UPC stejně není nastavený nějak úžasně ;)

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • Vodafone Station, CA modul
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Z těch 2k5 registrovaných uživatelů (od založení KarnevalZone v 2004) sem v současnosti pravidelně chodí maximálně 100 (a to jsem optimista)....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O dalsich financich zdrojich z reklamy jsem samozrejme uvazoval, ale zase nechci aby forum bylo plne blikajicich banneru,

jeden staticky banner (ktery se obměnuje po kazdem nacteni stranky) na uvodni strance fora je tak akorat.

Me staci kdyz si forum vydela na zaplaceni domeny a hostingu + pripadne dalsi naklady, coz dohromady neni zadna velka castka.

 

Jinak pocet pristupu na forum za den a tyden (na uvodni stranku) vidite dole na uvodni strance v modrem okenku toplist.cz, jedna se o unikatni pristupy, s temi opakovanymi je to priblizne jednou tolik.

 

Za dnesek jsem zatim napocital 80 pristupu od registrovanych uzivatelu,

od zacatku tohoto mesice (cili tyden) forum navstivilo 180 registrovanych uzivatelu,

za poslednich 30 dni navstivilo forum 320 registrovanych uzivatelu,

a za posledni rok jsem napocital 1200 registrovanych uzivatelu.

 

Tech neregistrovanych je ale samozrejme daleko vic.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak částka za pronájem domény a webhosting na další rok byla tento týden řádně uhrazena,

tímto bych chtěl tedy poděkovat všem, kteří na ni přispěli, konkrétně:

Retiree, ludek, mipo, JirkaP a Marek-26,

vybralo se celkem 450 Kč, což sice na pokrytí celé částky nestačilo, ale na mě zbylo už jen 80 Kč.

Takže ještě jednou díky všem za podporu, i těm co třeba zrovna nepřispěli a doufám že do přístího roku už se UPC pochlapí a pustí nějakou tu korunu ze svého, kdyz uz ji tu děláme zadarmo technickou podporu a reklamu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...