Přejít na obsah

Kolik mám platit?


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

chtěl bych se tady poradit ohledně plateb Karnevalu. Platíme trvalým příkazem kabelovou televizi za 499,- (předpokládám, že platba je vždycky od 1. do posledního dne měsíce). Od 13.4. mám k tomu zapojen i internet Turbo 1000.

 

Zatím jsem za internet nezaplatil nic, protože my nebyli přes e-mail schopni říct, jakým způsobem mám řešit platbu první dva měsíce (levnější sazba za 499,-) s tím, že po dvou měsících bych chtěl platit všechno dohromady i s televizí.

 

Dneska došel dopis, že mám ke 31.5. nedoplatek 449,- plus mám zaplatit aktuální měsíční platbu. Znamená to snad, že užívání internetu od 13. do 30.4 mi bude stát 449,- když měsíčně to má být 499,-? K tomu zaplatím normálně 499,- za květen, ale co dál? Kolik po mě budou chtít v červnu? A jak zařídim, abych další platbu už za 799,- platil už příkazem společně s televizí? Asi jsem uplně blbej, ale moje počty jsou na to krátký.

 

Předem dík za pomoc, tady se snad najdou rozumnější lidi než na infolince...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechapu cast otazky s tim placenim....proste budes platit dohromady za televizi i internet....stejne mas furt jeden variabilni symbol, a v karnevalu to pada do jedny jamy... s tim bych si hlavu nedelal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AC

Přesně jako říká kolega přede mnou - zavolat si na infolinku. Mne odcházela platba normál inkasem spolu s TV - za první měsíc nic, pak to načetli k dalšímu... jenže v tom byl zmatek, platil jsem až moc. Tak jsem si zavolal, milá slečna se mnou prošla položku po položce a zjistila, že mi opravdu naúčtovali více než měli. Slíbili nápravu další měsíc, ale zase plná pálka, opět hovor, jiná milá slečna, opět se omlouvala. Ona ta platba byla složená snad z osmi částí - část jednoho měsíce, část druhého, část nižší akční cena, nějaké příplatky za veřejnou IP - nepřiplácíš si za ni taky náhodou? Nakonec se vše nějak dorovnalo, nevěřím že mne chtěli natáhnout, ale kdybych se neozval... :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavní zmatek mam v tom, jak platit všechno dohromady, když platba za televizi mi začíná od 1. v měsíci a platba za net až od 13. v měsíci...nebo to je nakonec tak, že prostě za duben dam těch 449,-, pak za květen 499,- a tim mam dva měsíce pryč a za červen už jedu normálně 799,- s tim, že to můžu hodit k platbě za telkua všechno se mi počítá od 1. v měsíci? Po tom, co sem to tady projížděl, budu radši, kdyžty prachy budou tahat oni ze mě, než abych něco zbytečně přeplatil a pak to z nich nikdy nevytáhl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dobře, ale kolik teda budu platit od toho 1.6 do 12/13.6? Jenom 50 korun? A taky se tim nevyřeší to, že to chci platit dohromady s televizí, protože u těch plateb je pořád půl měsíce skluz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...