Přejít na obsah

KarneVal v Usti nad Labem


Návštěvník Hona

Doporučené příspěvky

Pokud vim, sliboval Karneval napojeni UL uz pred cca 2 lety, kdyz se jeste jmenoval jinak. Netusite, kdy se odhodlaji od slov k cinum ?

Pripada me ze nikdy.

Domnivam se ze nad kabel v tomto ohledu neni. I kdyz jsem akcionar Ctc z jeho "politiky" bych nejradeji zvracel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja to vim docela presne, z důvěryhodných zdrojů, nejdřív musej v Ustí modernizovat kabely, to znamená natáhnout je znova po celym meste, a pak az začnou možná něco nabízet. Modernizace je naplánovaná na přelom roku, to zanmená reálně to je příští rok, přičemž to bude trvat...počítám takm do konce roku 2005. Takže internet v Ustí bude tak začátkem roku 2006.......:(

kua

 

můžem si za to sami složením obyvatelstva...(nic proti cikánům!!!!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na zacatku roku byl rozjezd slibovan na strakach karnevalu v terminech kolem poloviny roku. Ted uz tam neni ani carka. Preci mi nerikejte ze to jsou taci bridilove ze nejdriv si myslej ze to jde a za pul roku nikoli To jako nahodou zjistili ze maj spatny izolacni stavy na koaxech nebo blby spojky na optice. Co to je za blbost spatna kabelizace???? Vzdyt je to uplne novy nereknu TELECOM nebo Ceske drahy kdyz maj dalkac v zemi 40 let tak uznam ze je vcudu, ale tohle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aniz bych chtel nekomu brat iluze, tak vam muzu rict, ze v usti hned tak internet nebude....a to z jednoducheho a prosteho duvodu, vzhledem ke kupni sile tamejsiho obyvatelstva a lokalni konkurenci se nevyplati investovat do toho mesta ani korunu....takze asi tak...nepocital bych ani s rokem 2006...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lokální konkurence??? to myslíš jako co??? takdy je prave uplny kulovy...

a kupní síla, internet tu chtěj všichni...nektery platej i 3500 mesíčně za 128 !!! ti by hned přešli na něco lepsiho a levnejsiho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem taky nemluvil o internetove konkurenci, vzhledem k dosavadnim zkusenostem kterou mel Intercable s kabelovou televizi v Usti - jedna z nejhorsich, jaka kdy byla - tak dle meho nazoru nebude chtit vedeni investovat do usti ani korunu, at uz internet nebo televize....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to at ani nezkousej !!! ja na ten jejich net cekam, jak na smilování Boží !!!!!!!!

přeci se nebudu stěhovat...Ustí je to nejhorší město ze všech na světě...stydim se za to, že tu bydlim...všichni na Ustí kašlou...nic tu neni, a když už je, tak to nefunguje...je to uplne v hajzu...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj, v UL fakt nic neni :( I kdyz prej naky wifi site, ale to sou takovy podivny bastly.

Take jsem se snazil zjistit kdy tu neco jako net od Karnevalu bude, a docela me nemile prekvapila neinformovanost jejich infolinky - nekdy zacatkem roku 2004 jsem se dozvedel : v druhe polovine roku 2004; telefonicky dotaz asi 14 dni pote me docela udivil - prej uz jede; nedalo mi to a napsal sem dalsi email.... v tom emailu mi rekli ze konec roku 2004...tak si vyberte :) Ale ja to odhaduju tak na 2007 nejdriv :( To same UPC - uz kdysi daaaavno slibovali, ze jooooo, za par mesicu bude, ale to uz je tak pet let zpet a skutek utek. No doufejme ze se dockame toho Karnevalu alespon pred duchodem, protoze nekdy me to ADSL pekne stve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aniz bych chtel nekomu brat iluze, tak vam muzu rict, ze v usti hned tak internet nebude....a to z jednoducheho a prosteho duvodu, vzhledem ke kupni sile tamejsiho obyvatelstva a lokalni konkurenci se nevyplati investovat do toho mesta ani korunu....takze asi tak...nepocital bych ani s rokem 2006...

 

jakou kupni silu mate na mysli ? Ano, je tu hodne ciganu, to se poprit neda, ale preci jen pocet techto obyvatel + socialne slabsich vyrazne neprevysuje ostatni mesta. A poptavka by tu urcite byla. Nijak se to urcite nebude lisit od napriklad Teplic ci Mostu, kde pokud vim uz Karneval inet do jiste miry funguje.

K te lokalni konkurenci : opravdu neexistuje zadna. Jediny komercni jsou takovy ty silenosti kde zaplatite 16k za zrizeni a pak platite litr za ubohych 32Kbps. Minimalne dve wifi site ve dvou castech mesta UDAJNE uz existuji (jedna overena, druha nevim), ale stejne ja bych raci Karneval :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo wifi site jsou, ale mesto je zahluseny jak blazen, a ten net kterej se tu distribuuje neni spolehlivej...wifi v tak velkim meste jako je usti, uz dneska proste nema sanci...sam sem to skouse...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...