Přejít na obsah

Horizon Go na Philips Android TV


Návštěvník horsik

Doporučené příspěvky

Návštěvník horsik

Dobrý den,
máte někdo zkušenosti s instalací a provozem Horizon Go na Philips Android TV?

 
Standardně v Android TV tato aplikace podporovaná není, ale dá se instalovat extrahovaná aplikace z telefonu.
Bohužel u nově koupené televize  (Philips 43PUS7304) se tato aplikace ani nespusti. Stejně tak i třeba iVysilani.

Toto v konbinaci s nefukčním odeslání Horizon Go streamu přes vestavěný Chromecast mě asi donutí TV vrátit, případně pořídit externí Android box,
čemuž jsem se chtěl právě nákupem Android TV vyhnout.

Díy předem za jakékoliv postřehy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimave, ze v TV Philips nejde nainstalovat, resp.spustit  Horizon Go z USB (neoficialniho zdroje). V me TV Sony to jde nainsatalovat, ale zobrazeni je jen horizontalne a ovladani vyhradne mysi, takze daleko lepsi pro mne je streamovat pres vestaveny chromecast z letefonu, coz funguje ok.

Musime vydrzet a pockat s cim se vytasi Vodafone. Udajne ma jeste letos nahradit Horizon Go svoji aplikaci Vodafone TV.

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Tumling

Zdravím,
mě se podařilo nainstalovat Horizon GO do Philips 58PUS7304 jako aplikaci z neznámého zdroje a chodí to.
Jediná věc, kterou trochu nechápu, nemůžu tu apku najít mezi instalovanými aplikacemi, takže nejde spustit před tlačítka ovladače.
Jde ale bez problému spustit přes hlasové ovládání a chodí.
Problém nejspíš nastane ve chvíli, kdy bych chtěl tuto aplikaci odinstalovat, protože nevím, kam pro ní sáhnout 😞 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Horizon Go se v android TV rozchazi blbe. Mi napriklad jede stale v portrait rezimu, tj u TV vlastne na vysku. 

Vetsina chybejicich aplikaci se da suplovat pomoci Kodi a doinstalaci pluginu jiz zmineneho iVysilani od CT, nebo iIiPrima play. Co se jeste dalo je Skylink live TV a archiv pres Kodi, nebo rucne apka od Skylinku (ta je v obchode videt jen u televizoru, u boxu nikoliv) 

Upraveno uživatelem Tube
  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...