Přejít na obsah

Most-V Sadech....


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

teda řeknu vám, psal jsem na karneval informační mail a ptaql jsem se, jestli by nějak nebylo možné zavést internet i sem....a jako slečna mi odepsala, že provedou průzkum terénu a pak že mi do měsíce zavolaj.....už je to tak 2,5 měsíce a stále se neozvala.....začínám pochybovat o kvalitě informačních služeb.....je to celé na *****

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze aby Karneval momentalne privedl kabelovou tv + internet do lokality kde jeste vubec nema kabely a jeste jen tak na zadost jednoho cloveka, to by se mu to muselo sakra vyplatit, take zalezi jak daleko od Vaseho domu ma polozene kabely.

Zkus je kontaktovat a zeptat se jak to teda vypada, ale spis bych pocital s tim, ze se nic konat nebude.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jasny.....ale jako ona mi to rikala kabely jsou tak 100m max. ale jinak vim ze to je narocny, ale jasne jsem slečně řekl, že za to nejakou tu sumu zaplatim no....napisu jim znova a uvidime....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jim to hlavne rekni, protoze to rozhodne neni standard, ze by chtel zakaznik platit....nevim ale kolik muze stat 100m polozeni kabelu, rekl bych ze taky dost....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
Návštěvník Luckyss

rozhodne kdybys chtel natahnout kabel az k tobe tak to nedoporucuju pac by si se poradne prohnul ...do 10 m se to jeste da cenove ale 100m to bys musel hodne setrit ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...