Přejít na obsah

Asus RT-N12E=nefungující wifi


Návštěvník freekarol

Doporučené příspěvky

Návštěvník freekarol

PC přes tento router normálně funguje, ale NTB přes WiFi mi už několikrát vypadla. NTB sít vidí, ale nemůže se k ní přihlásit. Nějaké rady, co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník freekarol
pro začátek aktualizovat firmware, tady je jeden červnovej 8)

 

Už jsem se tam díval, takže uvidím, jestli se tím něco zlepší. Zatím to vždy vyřešil restart routeru, ale to zrovna moc přijatelné není, obzvlášt, pokud bych něco stahoval. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník freekarol
Zkusit zmenit nebo aspon zkusmo vypnout zabezpeceni wifi a pripadne proverit zda router a NTB pouzvaji stejny komunikacni standart (B,G,N).

 

To jsem právě zkoušel, stejně jako měnit i jiná nastavení routeru a bez úspěchu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Jestli to vyřeší restart routeru, tak je v něm něco špatného a začal bych uvažovat o výměně. Samozřejmě za předpokladu, že nepomohl ani poslední firmware a bylo to zkoušeno i s jiným Wi-Fi zařízením, než jenom jednim NB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník freekarol

Firmware jsem upgradoval, ale mám takový pocit, že problém byl v něčem jiném. Router byl nastaven na režim přístupového bodu. Nemohl jsem se dostat do nastavení routeru přes webový prohlížeč a tak jsem použil router setup přes Start, to ale na mne vždy vyskočila tahle hláška:

http://bit.ly/LYnlMM

 

Ted, když jsem router nastavil na režim sdílení IP, tak se dostanu do nastavení routeru přes prohlížeč a také se zdá. že mi už ani WiFi nevypadává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...