Přejít na obsah

Brno - Slatina, 29.5. v cca 20:40


Mymak

Doporučené příspěvky

Návštěvník iNDYCZ
myslim si ze neslo ani tak o chybu DNS serveru, nemohl jsem se dostat ani do konfigurae modemu

 

Mno me prave fungovalo vse krome DNS. Dle mapy site se vypadek tykal dalsich serveru z kategorie "Ostatni".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypadek, Brno stred, zhruba od 20:45

Docasne jsem problem s DNS vyresil pridanim dalsiho DNS sekundardniho serveru: 217.31.49.7. Je to DNS server mimo sit Karnevalu, konkretne spolecnosti Ignum.

 

zajimavej napad s tim DNS mimo karnevali sit, ale me to nefunguje - ted rano mam opet vypadek ... 10 minut jsem vydrzel cekat, pak jsem to vzdal a nahodil zalozni wifi

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • modem Cisco, box VTV
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mlok

Plzeň také to samé, ráno stále nefunkční. Večer mi taky nefungoval pouze DNS, jenže jsem pak zkusil restartovat modem a to jsem neměl dělat. Pak už modem nenačet nastavení a tím jsem přestal fungovat úplně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ
vypadek, Brno stred, zhruba od 20:45

Docasne jsem problem s DNS vyresil pridanim dalsiho DNS sekundardniho serveru: 217.31.49.7. Je to DNS server mimo sit Karnevalu, konkretne spolecnosti Ignum.

 

zajimavej napad s tim DNS mimo karnevali sit, ale me to nefunguje - ted rano mam opet vypadek ... 10 minut jsem vydrzel cekat, pak jsem to vzdal a nahodil zalozni wifi

 

Mno to zalozni DNS pomuze jen v pripade, ze se jedna o vypadek obou DNS serveru Karnevalu, ale zbyvajici segmenty site a servery jsou funkcni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ja mel stejny problem (Slovany) ale kolem Pul dvanacte to naskocilo, ted rano to zase neslo.

Nejde ani modem. Neustale blikoce online.

Vcera se darilo obcaszrestartovat modem, dneska ani to neslo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AC

V neděli večer, otec říkal něco o tom že jemu to nechtělo načítat už po osmé hodine... já k tomu sednu o půl desáté, měl jsem hrát turnaj v pokeru o dolárky a prd - než se to rozjelo, měl jsem půlku peněz v čoudu... Ale kolem desáté už to běželo, snad se to nebude opakovat, takový výpadek nebyl u mne ve Zlíně od začátku roku!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...