Přejít na obsah

Nelogika u UPC se zrychlenim.


Návštěvník Trooll

Doporučené příspěvky

Návštěvník lejno

Je to koaxiální kabel, ale pro použití v kabelovém rozvodu by měl mít odpovídající parametry k tomuto účelu. Radši to nechej na tom technikovi, on ten kabel mít bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

Tak se omlouvám za dezinformaci, dostal jsem zprávu, že se to liší dle lokalit. V mojí lokalitě je to 4 resp. 8 metrů, ve tvé nevím. Ale jinak je to 75ohm koax, vstup do boxu je klasický IECM, druhý konektor dle zásuvky (IECF nebo F)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cim je prosim veden signal z krabicky do PVR HD boxu? Staci na to klasicky 75ohm koax? Nebo je to nejaky specialni kabel? 8m je malo,ted sem to meril a vychazi mi to cca 12m :-(

 

 

Zkus se domluvit s technikem.Technik ti udělá klidně i 12 metru,nacvakne koncovky .Koupený kabel už nikdy .

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Trooll

Tak vcera vse zprovozneno, net jede jako z praku a s tv jsem take spokojen. To HD je opravdu parada oproti kvalite DigiTv. Kabel mi udelal technik na miru a nic sem nedoplacel. Jedine co nechapu je treba tv Barrandov HD, vetsina poradu mi jede 4:3 a nijak to nezmenim. Pvr hd je super, sice mi nefungoval hdd ale po mensi oprave uz jde. A otravu s pinem pri zapnuti sem resil kodem 1234 a je klid.

 

Odesláno z mého U8800 pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Jestli máš na mysli obraz 4/3 s černými pásy po stranách, tak to je nutnost, protože HD program jinak, než takto, šířit formát 4/3 neumí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Trooll

Jeste bych se chtel prosim zeptat jaky kupujete tv program? Jde mi o to aby tam hlavne byl Discovery HD a dalsi HD programy. Vim ze je Guide ale nez se tim proklikam tak mam radeji noviny :) koupil sem TV Max ale neni tam zadny HD program.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Trooll
Časopis Televize za 20 Kč na týden.Je tam pomalu všechno jenom schází Filmbox Family.Hd tam jsou všechna .

 

Jj dekuji, vcera sem nakoupil 4programy a prave ta Televize je nej :) tak budu kupovat tu. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...