Přejít na obsah

Hláška "mimo rozsah"


Ivo Mašek

Doporučené příspěvky

Včera jsem sledoval ČT4_HD. Nebyl žádný problém. Až v pozdních večerních hodinách zhasla TV a na obrazovce se objevil uprostřed obdelníček, v němž bylo napsáno Mimo rozsah. Toto hlášení se u mě objevilo vůbec poprvé (vždy tam bylo že není signál). Do včerejšího večera jsem vůbec nevěděl, že nějaká hláška Mimo rozsah existuje. Stalo se mi to 3x po zhruba 10 minutách. musel jsem vypnout a znovu zapnout TV, aby se objevil pořad. Pak jsem přepnul na SD, a byl pokoj.

- co tato hláška znamená

- proč jsem na jiných (včetně HD) kanálech nikdy v životě tuto hlášku neměl, ani na onom ČT4_HD.

- jak se dá (pokud to vůbec je v silách uživatele) tato hláška trvale odstranit, tedy provést "něco", aby signál nevypadl a fungoval ke spokojenosti diváka, který logicky chce sledovat pořad a ne hlášku "mimo rozsah"

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď už asi hodinu mám na zkoušku puštěný onen kanál ČT4_HD, a vše je zatím v pořádku. Jinak, jak jde čas, tak jsem si všiml, že takové ty hlášky o ztrátě signálu, teď u mě nově o rozsahu mimo, atd., se objevují v pozdních večerních hodinách a to jen na některých tv kanálech. Prakticky na českých kanálech (defacto to je jeden mux)

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...