Přejít na obsah

UPC je zoufale a zdrazuje jak jen muze!!


Návštěvník Fingon1

Doporučené příspěvky

Návštěvník Fingon1

Zdravim vsechny stale zakazniky UPC.

 

Vsiml si uz nekdo nove politiky UPC?? Zavazat, zdrazit, oskubat a drzet!!

1) Nejprve zdrazili vsechny sluzby pridanim poplatku za pristroje (jako STB a modem),

2) pak zrusili nejlevnejsi balicek 2/0,5Mb/s + telka za 447 Kc.

3) Pak "zdrazili" slevu na internet a televizi!

4) Pak snizili dobu po kterou sleva plati z 12 mesicu na 4

5) a ted pridali minimalni plneni v podobe 12 mesicu!!!

 

Tak nejenom ze jsou stali zakaznici trestani a oskubavani za vernost, ale novi ted dostanou mensi ""slevu"" a jen na 4 mesice a pritom zavazek na 12 mesicu!! Takze je oskubaji dalekooo dalekooo vic, kdyz si to spocitate. Mi reknete jestli je normalni v dnesni dobe mit nejlevnejsi internet za 550 Kc?? Nebo nejlevnejsi televizi za 430??? :evil: A pritom nejlevnejsi balicek za 747 Kc?? Ti snad spolupracuji s Kalouskem a touhle vladou.. :x Neuveritelny. A ten jejich pristup a klientske centrum. Des bes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) za 10M se platilo 500, za 25M se platilo 600, výsledkem je 30M za 550 i s modemem... 60M je o 50 kč levnější, 120M stojí stejně a je u něj v ceně televize, takže žádná katastrofa...

2) to udělali jedině dobře, takovou kravinu za 500 :puker:

3) slevu naopak zlevnili - u 30M ze 300 na 250, u 60M z 500 na 300 a u 120M ze 700 na 400...

4) to jo, no :(

5) u slevy pro nový zákazníky je minimální doba užívání 12 měsíců už hodně dlouho...

 

btw ten ceník je nějakej divnej...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Ta doba slevy 4 měsíce a závazek 12 měsíců neplatí vždy, ale jen pro nové zákazníky.

Vážně jsem chtěl zrušit jednu smlouvu, ale nakonec jsem byl přehlasován 2:1 (k UPC se přidala i manželka). Sleva je na 12 měsíců bez závazku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsechny stale zakazniky UPC.

2) pak zrusili nejlevnejsi balicek 2/0,5Mb/s + telka za 447 Kc.

 

 

2) to udělali jedině dobře, takovou kravinu za 500 :puker:

 

Proč kravinu ?

 

Si spočátej kolik bude zákazník platit za tu nejmenší televizní nabídku a nejpomalejší internet ( a pronájem modemu ) po skončení "akční nabídky" . Budeš překvapenej co Ti vyjde za částku.

 

Všichni nepotřebují mít SUPREME a 120 Mb/s. :P

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek

Tam kde je konkurence už všichni dávno odešli. A tam kde konkurence není lidi zůstanou i po zdražení. Jak prosté, milý Watsone. To je ta monopolní neviditelná ruka trhu soudruha Klause - nechceš předraženou službu a nemáš konkurenci, tak nebudeš mít službu žádnou :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Ta doba slevy 4 měsíce a závazek 12 měsíců neplatí vždy, ale jen pro nové zákazníky.

Vážně jsem chtěl zrušit jednu smlouvu, ale nakonec jsem byl přehlasován 2:1 (k UPC se přidala i manželka). Sleva je na 12 měsíců bez závazku.

Já nepsal o slevě, ale o normální ceníkové ceně. Ve slevě to vychází na 650Kč měsíčně na rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Tam kde je konkurence už všichni dávno odešli. A tam kde konkurence není lidi zůstanou i po zdražení. Jak prosté, milý Watsone. To je ta monopolní neviditelná ruka trhu soudruha Klause - nechceš předraženou službu a nemáš konkurenci, tak nebudeš mít službu žádnou :-)

Adekvátní internetová konkurence pro UPC je na velmi málo místech a pokud jde o současný odběr TV + internet (nebo ještě + telefon), tak na trhu není nic, co by mohlo UPC konkurovat. Buď má poskytovatel lepší internet a TV nestojí za nic (obvykle vše založené na IPTV), anebo nemá dokonce TV vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

To nehrozí ani v tropických horečkách nebo na mučidlech, mít šneko-net 16Mbps (odchozí tuším 1Mbps) a 40 TV programů (pro jeden televizor) za 650Kč nebo si stovku připlatit a mít net 60/6Mbps a 80 TV programů (s možností připojení až 4x TV), to snad není co řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...