Přejít na obsah

Řešení pro šíření signálu DVB-C pres LAN ?


Návštěvník Martas1498650229

Doporučené příspěvky

Návštěvník Martas1498650229

Zdravím,

sháním nějaké řešení pro šíření nebo transfer signálu UPC televize do LAN. Nemá někdo nějaké zařízení nebo nezná nějaké, které by to umělo? u klasického DVB-T bych věděl a uměl signál tlačit do LAN, ale u UPC televize si tim nejsem jistý.. Nemá někdo nějaké tipy? Budu vděčný ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Martas1498650229

Vím vtip je v tom, že jsem i dost možná našel kartu do PCčka, s kterou by to šlo (asi) i se slotem na kartu, jen se obávám, že UPC by mi asi nedalo těch karet víc, protože v případě broadcastu do lanu mužu vysilat z jedne karty jeden mux... Spíš mi šlo o to jestli někdo nezná nějakou alternativu, nebo nějaký kousek již existujícího HW, který by to uměl... Ideálně něco jako AVerMedia HD HomeFree Duet nebo Combo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Martas1498650229
Že by jen rozdíl v tuneru :shock: a to, že bude potřebovat hodně modulů s kartama aby to všechno odkódoval :D

Jasně, u dvb-t mi to takhle chodi, od Cčka nemam zatim karty.. a dalsi neprijemna vec je ze pokud seznam co jsem videl je aktualni tak upc vysila na mnohem vic delenych muxech .. a to i ty zakladni kanaly.. o "balickach" nemluve

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se připrav na 1GbE abys to mohl dál posílat. Jinak jedním modulem dekóduješ spolehlivě 3-4 programy ... . I ten CV6000 to při nahrávání 4 programů nahraje zakódované a teprne následně odkóduvává.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kolik těch programů chceš streamovat?

Všech 110?

Zatím vysílají 17 streamů takže minimálně 8 velkých PC a v každém 4-5 PCI DVBC karet Jak psal Standa - " .. jedním modulem dekóduješ spolehlivě 3-4 programy, z toho vyplývá použití cca 25 modulů. (I ten CV6000 to při nahrávání 4 programů nahraje zakódované a teprne následně odkóduvává.)"

Jó pořizovat si HS pro IP není levné. (profi řešení http://www.teleste.com/ProductDocument/ ... odules.pdf)

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Martas1498650229

Jasně no, bohužel kdyby navídka IP TV nějaká byla dostupná v mojí lokalitě tak neřeknu, ale holt není no... Jako rozhodně nechci streamovat všechno, ale když snažím se zjistit jestli není nějaký pokud možno co nejmenší zařízení, který by mi to umožňovalo.. na dvb-t mi stačí uplně pidi case dve tv karty s nějakým rozumných chipsetem a je to.. mám odzkoušeno že mi to odstremuje v pohodě 1,6Ghz atom s 2gm ramek po 100Mbit... pravda.. neni to full hd... ale pred tima 2 - 3 rokama to stacilo.. a jelikoz nabidka nanalu upc je plnejsi tak jsem zvazoval neco na ten zpusob...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...