Přejít na obsah

ako zapojit upc do dvoch televizii


Návštěvník Marek123

Doporučené příspěvky

Návštěvník Marek123

Prosim vas mam takyto prblem. Mam pripojku upc z pripojky mi ide kabel do pristroja a z pristroja do telky. mam digital ako mam zapojit kabelô aj do druhej telky ktora je v druhej izbe tak aby som mal digital ties. nevem ci mam kupit druhy pristroj alebo stoho pristroja dat rozdvojku.ale ked bi som dal rozdvojku to bi mi islo na tom druhom televizore len analogove prosim pomozte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Jsme ve správné sekci? Opravdu se jedná o satelitní televizi?

Z textu - "UPC prípojka" a "kabel vede" bych usuzoval na normální kabelovou televizi.

Druhá "analogová" televize, tedy ta co nemá DVB-C tuner, potřebuje vlastní STB. To znamená krabičku, která převádí DVB-T signál do něčeho, čemu bude "stará" televize rozumnět tj. nějaká forma AV signálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Marek123

spekulovl som nad tym a spravil som to tak ze v 1 izbe je televizor pripojeny cez hdmi kabel a ide digital a ja mam cez antenu analogove to mi staci a ide to ale mam tu jeden problem zrni mi obraz a susti to troska skusal som jemne ladenie nic nemoze to bit tim ze je dlhy kabel alebo nevem ked som ho mal pri tom druhom televizore zapajeni cez kratsi islo mi to dobre nemohlo bit to bit este v pripojke ze je plechova a nie kovova ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...