Přejít na obsah

ZRYCHLENI ADSL? A CO KARNEVAL?


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Cenik ADSL http://adsl.volny.cz/cenik-adsl/

Neomezena 2048/256 1 189,- vcetne :idea: .

Jak to asi je u toho Volny s tou neomezenosti? Jsou to Rakusaci a vpodstate predchazejici majitele /z ostrova Korsika/ uz jednou osvobodili internet v Cesku. Cetel jsem o nich clanek . Prisli do Cech se tremi miliny korun a pak ten Video On-Line prodali po TRECH LETECH za SEDM MILIARD. To jse slusne a nebo uz penize opravdu ztraceji na cene.

Takze KARNEVAL / U-V-I-D-I-M-E ! :arrow::idea::?::!::D:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě to potěšilo. Nestahuju filmy ani hudbu, ale občas si něco přece jen stáhnout potřebuju (nebo chci). Třeba updaty k antiviru, nějakou free hru nebo třeba výjimečně i nějaké ty mp3. Když mi už podruhý (pokud dobře počítám) jen tak zvedli výrazně rychlost pořád za původní cenu, beru to jako pozitivum. Mě by totiž stačila i rychlost výrazně menší. Z práce mám počítačů plný zuby a domá mám internet spíš kvůli čistýmu webu a e-mailům. Platím si odjakživa ten nejlevnější tarif a vlastně mi to vždycky stačilo. Samozřejmě sem tam nižší rychlost trochu zamrzela.

 

Myslím že patřím k té většinové části zákazníků, tedy k běžným BFU, kteří většinou ani o tomhle fóru neví, celkem to neřeší a je pro ně hlavní že mají nějaký paušál a neplatí za minuty. Tím se internet otevřel spoustě rodin. Taková lidi občasný zrychlení docela potěší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
No mě to potěšilo. Nestahuju filmy ani hudbu, ale občas si něco přece jen stáhnout potřebuju (nebo chci). Třeba updaty k antiviru, nějakou free hru nebo třeba výjimečně i nějaké ty mp3. Když mi už podruhý (pokud dobře počítám) jen tak zvedli výrazně rychlost pořád za původní cenu, beru to jako pozitivum. Mě by totiž stačila i rychlost výrazně menší. Z práce mám počítačů plný zuby a domá mám internet spíš kvůli čistýmu webu a e-mailům. Platím si odjakživa ten nejlevnější tarif a vlastně mi to vždycky stačilo. Samozřejmě sem tam nižší rychlost trochu zamrzela.

 

Myslím že patřím k té většinové části zákazníků, tedy k běžným BFU, kteří většinou ani o tomhle fóru neví, celkem to neřeší a je pro ně hlavní že mají nějaký paušál a neplatí za minuty. Tím se internet otevřel spoustě rodin. Taková lidi občasný zrychlení docela potěší.

jj to s tebou souhlasiim ... ale naskyta se otazka proc si nedoprat neco vic kdyz vim ze Karneval na to ma, jen chce takto ze stahovacu tahat prachy protoze nekteri ti stahovaci jsou ochotni si priplatit i data. Je sice pravda, ze takovych je minimum, ale najdou se. Spis by me to trapilo u te sluzby s 1mbitem a 2GB preci jen lidi co to maji tuto sluzbu se nechavaji lehce ukecat na infolince ze si muzou priplatit za data pote co to presahnou... proc? protoze tomu nerozumi a pro Karneval jsou to ovecky, ktery mu daji prachy navic.

 

Jde mi o to ze kdyby limity dali na 10nasobky tech rychlosti jak vetsina useru predpokladala vubec by se nic nestalo...vlasne stalo prisla by o ty "ovecky" ktere plati za data navic.

Ale je pravda ze rychlost je pozitivni zlepseni jen jsem od toho udajneho zrychleni asi cekal vice no...a myslim si ze nejsem sam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem si to konečně v klidu v práci přečet.... a nevim, jestli mám brečet nebo zuřit, silně pochybuju, že to je od Karnevalu krok správnym směrem. Celkem by mě zajímaly nějaké statistiky o počtu uživatelů jednotlivých připojení a statistiky týkající se využití FUPu (kolik % lidí ho překročí). Připadá mi nedávný test 10Mbps připojení nebo kachna typu "testujeme 30Mbit", či reportáž v Computeru, kdy se Karneval "blýsknul" zkušebním 50 Mbitem, za výsměch uživatelům. Upřímě, ten FUP mi celkem vyrazil dech. Karnevale, trochu se rozkoukej!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
.... Upřímě, ten FUP mi celkem vyrazil dech. Karnevale, trochu se rozkoukej!
Souhlas toto je celkem vysmech ze stranky Karnevalu :?

Nebo priste nerozhlasujte neco a nemcharujte necim kdyz na to nemate v Karnevalu

 

Proc jen neni v me ctvrti Netbox saakris :cry::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne nejvyhodnejsi T3000. du na nej. 2200KC/Mesic (NET M7, Verena IP, KOMPLET) jim platit nebudu :).

 

TIP pro Karneval: 7168/1024kbps + FUP 50GB/50GB + Verejna pevna IP + Komplet za 1999KC. Pak si to zas rad necham zvysit.

 

Takhle vam odeme musi stacit 1200KC mesicne :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

co jsem cetl tak tomus (admin tohoto fora) psal ze ceny pro stavajici zakazniky zustanou stejny ... jen pro novy plati tyto ceny. Problem je v tom ze tato informace je tak 50%

 

viz zde:

Z infolinky jsem se doslechl ze pry ty nove ceny internetovych tarifu budou platit, jen pro nove zakazniky Karnevalu, stavajim zakaznikum zustane puvodni cena, ale nevim jeslti to plati pro vsechny tarify, nebo jen pro ty zdrazene, na infolajne pry byly trosku mimo.

Napsal jsem proto mail na Karneval a jak budu vedet vic tak to sem napisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cenik ADSL http://adsl.volny.cz/cenik-adsl/

Neomezena 2048/256 1 189,- vcetne :idea: .

Jak to asi je u toho Volny s tou neomezenosti? Jsou to Rakusaci a vpodstate predchazejici majitele /z ostrova Korsika/ uz jednou osvobodili internet v Cesku. Cetel jsem o nich clanek . Prisli do Cech se tremi miliny korun a pak ten Video On-Line prodali po TRECH LETECH za SEDM MILIARD. To jse slusne a nebo uz penize opravdu ztraceji na cene.

Takze KARNEVAL / U-V-I-D-I-M-E ! :arrow::idea::?::!::D:(

 

priprav se na mnohem min kvalitni internet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co jsem cetl tak tomus (admin tohoto fora) psal ze ceny pro stavajici zakazniky zustanou stejny ... jen pro novy plati tyto ceny. Problem je v tom ze tato informace je tak 50%

 

viz zde:

Z infolinky jsem se doslechl ze pry ty nove ceny internetovych tarifu budou platit, jen pro nove zakazniky Karnevalu, stavajim zakaznikum zustane puvodni cena, ale nevim jeslti to plati pro vsechny tarify, nebo jen pro ty zdrazene, na infolajne pry byly trosku mimo.

Napsal jsem proto mail na Karneval a jak budu vedet vic tak to sem napisu.

 

me na infolince jasne rekli ze ceny pro stavajici zakazniky sou NEZVYSENE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...