Přejít na obsah

jak zaplatit prvni platbu?


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Tak mi prisel dopis od Karnevalu informujici me o prvni platbe. Na zacatku dopisu se pravi toto:

jelikoz jste se rozhodl pro uhradu poplatku za nami poskytovane telekomunikacni sluzby bankovnim prevodem, zasilame vam potrebne informace

 

Pry to mam posilat do 15. v mesici a jsou tam uvedeny cislo jejich uctu + variablini symbol apod. Az potud ok.

 

A pak se tam pise:

Zaroven bychom Vas chteli pozadat, vzhledem k casovym prodlevam pri zrizovani banovnich prikazu, o uhrazeni castky za mesic 03/2005 ve vysi XXX Kc, soucasne s pravidelnou mesicni platbou za mesic 04/2005 ve vysi YYY Kc prostrednictvim prilozene slozenky

 

1. co to je za ptakovinu - jaky casovy prodlevy pri zrizovani bank. prikazu? lognu se na servi24 parkrat kliknu a je to !!!

2. protireci si, napred pisou, ze jsem se rozhodl pro uhradu poplatku bankovnim prevodem a zaroven mi poslou slozenku???

 

Kazdopadne muj dotaz zni, zda-li se mam na jejich slozenku vykaslat a zaplatit to normalne prevodem z uctu?

 

(urcite nejsem sam, kdo je prekvapen, zitra dopoledne zavolam na infolinku, pokud tu nikdo nic nevymysli)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem to mel ja tak jsem mel omylem nedoplatek a ten jsem misto slozenky platil prevodem z uctu s tim ze banka posle fax prijemci o platbe - dela to eBanka normalne pres net.

 

Jinak pokud to nechces platit slozenkou tak bud jak jsem rikal nahore (pro jistotu po telefonicke domluve) a nebo normalne akorat tam je risk ze mozna budes muset ukazovat pak vypis z uctu ale nemyslim si ze by to melo byt tak horky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mifr

Jen říkám, proč platit starou složenkou, když je tolik jiných a hlavně bezhotovostních variant. Já třeba kolikrát provedu žádanou úhradu přes GSM Banking i na oné místnůstce a jak to chodí dobře :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po cca 10ti dnech posilaj upominku mailem, pak postou. Mesic to ale vydrzej...omylem jsem pri zmatcich s akcni nabidkou cosi dluzil, ale po par telefonech a vyjasneni na infolince sem to asi mesic po splatonsti poslal, odfaxoval potvrzeni transakce a nikdo me odpojit neprijel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...