Přejít na obsah

Modem EPC 3925 a analogový telefon


Návštěvník dmoravek

Doporučené příspěvky

Návštěvník dmoravek

Dobrý den, mám WIFI modem EPC 3925 a uvažuji o VOIP telefonii. Tento modem má mimo jiné i RJ11 konektory a dle manuálu by neměl být problém připojit analogový telefon a využívat služby VOIP operátora. Vybírám mezi 802.cz a fayn.

 

Máte někdo zkušenost s tímto modemem a analogovým telefonem? Předem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro VoIP si musis poridit nejake zarizeni zvlast, tohle modem neumi.

Bude stacit nejaky zakladni VoIP adpter, nebo telefon, ja pouzivam nekolik let 802.cz a jsem velmi spokojen, Fayn je o neco drazsi, ale zase nema podminku provolat min. 20 Kc mesicne jako 802.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmoravek

Pánové díky. Zvolil jsem nakonec nezávisle na odpovědi 802.cz kvůli levnější ceně. Chtěl jsem se právě vyhnout adaptéru, ale zřejmě mě to nemine :( Bojuju totiž s místem a obsazenou zásuvkou - už teď musím neustále přepínat zařízení a další rozdvojku už nechci. Už teď jich mám dost :)

 

Zvolím tedy některý z podporovaných adaptérů, abych se vyhnul problémům a mohl nechat dožít stávající bezdrátový telefon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Já mám výborné zkušenosti s VoIP od Mikrotechu. Myslím, že mají úplně nejnižší ceny (na mobil asi 1,60Kč/min a tarifikace po sekundách) a žádné podmínky. Snad jen nějaký poplatek 1Kč za měsíc, nebo co. Mám VoIP nastavené v mobilu (SIP) a v pohodě to funguje i přes UPC (mobil mám spojen přes WIFI). Škoda, že EPC3925 neumí fungovat, jako klasická VoIP brána. Nebo, nemá na to někdo nějaký fígl? Nechce se mi kupovat nějakou předraženou VoIP bránu zvlášť. Kvalitnější stojí nad 1000Kč, přitom ten VoIP čip stojí asi 5 Kč :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...