Přejít na obsah

Jina platba


Návštěvník genadievova bozena

Doporučené příspěvky

Návštěvník genadievova bozena

Mam UPC internet dubna 2006.

Podepsana smlouva je na 200 kc - easy chello.

V kvetnu 2011 mi na sipo prybila castka o 100 kc vyssi a nyni za listopad uz mam platit 531 kc.

NIC NEDLUZIM A NIKDY JSEM NEDLUZILA.TELVIZI MAM NA STA.

Nic jsem nepodepisovala,nikdo se mi na nic neptal.

Muzete mi to vysvetlit??

Dekuji.

B.G.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník genadievova bozena

Ale ja zadnou slevu tehdy opravdu nemela,byly takove ceny na easy chello s nevelkou rychlosti,coz mi nevadilo.Ale proc zakaznici nestoji firme UPC za to,aby jim to napsala,hlavne duvod?To si muzu myslet,ze mi strhavaji nejaky dluh,ktery jsem nikdy nemela,omylem nebo podobne...Prijde mi to jako neucta k lidem,nezeptat se jich,jestli to chteji.Ziji v Praze,je tu nastesti vyber,ale ja musim jeste po vypovezeni smlouvy platit 3x vic dalsi 3 - 4 mesice pri stejne rychlosti,protoze jsem to nevedela 3 mesice predem...Neni to solidni jednani.Dekuji za odpoved,uz jsem jim napsala a zitra jim zavolam, B.G.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník genadievova bozena

Pozorne jsem si precetla znovu smlouvu z dubna 2006,kdy mi byl pripojen internet.Nic o sleve,nebo o kratkem casovem obdobi tam opravdu neni.Uplne normalni smlouva.Napsala bych to.To,ze mi od kvetna zacali strhavat 300 kc jsem brala jako ze se zdrazilo o tech 100 kc a nikde jsem se ani neptala.Asi to byla chyba,kdyz ted prislo,ze uz mi strhavaji 531 kc a je docela mozne,ze mi za nejakou dobu budou strhavat jeste vic a zase mi nikdo nic neda vedet...Ale rychlost je mala a nemam nejhorsi konfiguraci - stredni pocitac asi.Stranka seznamu nez se mi otevre,to je doba - pamet mam 2 giga,pocitac DELL,procesor 2,3.Kdyz neco posilam nebo stahuju,tak nic moc,uz jsem zsi vykla a brala jsem to jako dan za tu cenu.Ale nejhorsi je,ze nevite proc a co platite,ze nestojite nikomu za to,aby Vam to napsal a pockal na Vas souhlas,je mi z toho divne...Dekuji za Vas cas. B.G.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...